2733
2739
عنوان

با شوهری که قهر کرده چیکار باید کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9398 بازدید | 155 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوشحال شدم ساناز جون الهی که همیشه شاد باشی
ذهن های بزرگ درباره ایده ها صحبت میکنند ذهن های متوسط درباره رویدادها حرف میزندد ذهن های کوچک درباره دیگران میگویند.............. ((((یه جایی خوندم اگه مشکلات زیادی بر سر راهتون قرار گرفت سیل صلوات راه بندازین.همانگونه که سیل همه چیز پیش رویش را میشوید و میبرد صلوات هم مشکلات را میبرد.لطفا برام سیل صلوات راه بندازین)))))))
دوستان ،امروز اومدم نحوه آشتی کردنمون رو براتون توضیح بدم وبازم تشکر کنم از همه شما مهربونا قضیه اینجوری شدکه با کمک یکی از دوستام برنامه چینی کردیم تا اونا سر زده بیان خونه ما ویه جوری سر حرف رو بازکنیم تا هم من گله هامو بکنم وهم شوهرم به حرف بیاد دقیقا همین کارو کردیم اصلن هم متوجه نشد ما برنامه گذاشته بودیم با این دوستم وشوهرش خیلی راحتیم همسرم قبولش داره اینجوری شد که من نه منت کشی کردم وهم تونستم حرفامو بزنم شوهرم هم گله ها شو تقریبا گفت از یکی از حرف های من خیلی بهش بر خورده بود واونم دلش شکسته بود ولی خب تقصیره خودش بود که شروع کننده دعوا بود حالا می خوام یه روز با هم ناهار یا شام بریم ودخترمو نبرم بعد تمام این مسایل رو موشکافی کنیم و ریشه یابی وحل کنیم که ایشالا دیگه تکرار نشه یا وقتی که تکرار شد بدونیم چیکار باید کرد
2731