2752
2734
الان متنش رو میذارم
من شـــکوفایی گلـــهای امیـــدم را در رویـــاهـــا میبــینم، و نــــدایی کـــه بــــه مـــن می گـــوید : " گـــرچــه شــب تاریــک اســـت دل قـــوی دار ســـــحر نــــــزدیـــــــک اســـــــت. "
سلام عرض می کنم خدمت شما و همهء مردم عزیز کشورم حقیقت مطلب این که خودم از شایعاتی که از گوشه و کنار در مورد حاد بودنِ وضعیتِ بیماریِ خودم شنیدم و مطالعه کردم شوکه شدم بنده به دلیلِ ناراحتی و ریفلاکسِ معده به پزشک مراجعه کردم که بعد از انجامِ آندوسکوپی مشخص شد که متاسفانه مدتهاست دچار زخم معده ای هستم که در واقع علت اصلی کاهشِ وزنِ بنده بوده . بعد از مشورتِ تیمِ پزشکی تصمیم بر این شد که با انجامِ یک عملِ جراحی این زخم از معدهء بنده برداشته شود. خوشبختانه دوشنبه صبح این جراحی با تلاشِ آقایانِ دکتر شریفی ، ایروانی و زمانی ، با موفقیتِ کامل انجام شد و به صلاحدیدِ تیمِ پزشکی چند روزِ آینده را برای سپری شدنِ دورانِ نقاهت در بیمارستان خواهم بود به یاری خداوند آخر هفته از بیمارستان مرخص شده و طیِ چند روزِ کوتاه آهنگِ جدیدم منتشر خواهد شد که امیدوارم مثلِ همیشه مورِدِ لطفِ مردمِ عزیزمان قرار بگیرد . سیزدهم دی ماه ان شا الله پس از صدور مجوز های لازم تیتراژِ سریالِ عصر پاییزی رو با صدای بنده خواهید شنید دوستتان دارم تا ابد مرتضی پاشایی
من شـــکوفایی گلـــهای امیـــدم را در رویـــاهـــا میبــینم، و نــــدایی کـــه بــــه مـــن می گـــوید : " گـــرچــه شــب تاریــک اســـت دل قـــوی دار ســـــحر نــــــزدیـــــــک اســـــــت. "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه فوت نکرده و یه شوخی نامناسب باهاش کردن که مرتضی پاشایی فوت کرد ......از خواب بیدار شد یا تو بیمارستان بود عینکشو درورد فوت کرد و گذاشت سر جاش یه همچین چیزایی بود متنش دقیق یادم نیست همینجاهم تاپیک زده بودن درباره این متن
2731
ن دوستان این اخبار همش شایعست خوشبختانه پاشایی فقط پیوند معده داشته و کوتاهی موهاش اصلا ربطی به مریضیش نداره ک مردم شایعه کردن سرطان داره در اصل سالمه سالمه
چقدر سخته که زن باشی و بخوای به یه مِــــــــــرد "مردونــــــگــی" یاد بدی!