2737
2739
راستی صحبت از فیلم شد ، اصلا نگاه نمیکنه گریم میگیره به خدا ، میگم اگر بینه رو حرف زدنش تاثیر داره اصلا تا روشن میکنم خاموش میکنه گیج شدمممم نمیدونم کجای کارم اشتباه بوده که این اینطوری شده
یه روسری می اندازم رو سرم و به اصطلاح غول میشم .. چهار دست پا دنبال پسرم می افتم .. کلی بازی می کنیم و می خندیم حرف زدنش خیلی خوبه .. ماشالله عین بلبل حرف میزنه ولی چندتایی کلمات رو اشتباه تلفظ می کنه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه های 3 ساله با هم فرق دارن برای هر بچه ای یک بازی خوبه باید ببینی در چه مرحله ای از رشده و بازیهایی بکنی که تواناییهاش رو زیاد کنه و ضعفهاش رو از بین ببره واقعا بازی بچه ها خیلی جدی به نظرم جدی ترین چیزه خصوصا برای بچه سه ساله
2740
اندیا جون پسر منم همسن پسر شماست. خیلی کم خودش تنهایی بازی میکنه. اکثرا باید من یا باباش تو اتاقش باشیم باهاش بازی کنیم. صحبت کردنش هم به نسبت همسناش کمتره. همه بازی هاش هم ٥ یا ١٠ دقیقه است. بازی هایی که میکنه: ماشین بازی. توپ بازی. نقاشی. کتاب بخونم براش. تاب سواری
دوستان عزیز با پرداخت ماهانه ٣٠ هزارتومن خودتون رو بیمه کنین و حقوق بازنشستگی بگیرین. مشهد ٣٧٢٣٢٥٥١
برای رشد گفتاری باید بچه رو بمباران کلمات کرد. و با فیلم و این حرفا هم نمیشه. چون فیلم تکرار کلمات توش نیست. باید کلمات رو خیلی تکرار کنید. با یک گفتاردرمان هم مشورت کنی بد نیست این مطلب رو هم ببین ممکنه مفید باشه در مورد رشد گفتاری نکات خوبی توش هست http://1pedar.mihanblog.com/post/9