2737
2739
عنوان

بچه 2 ماه و نیمه هم فکش زود خسته میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 24 پست
مرسی دوستان بازم تلاشمو میکنم این نکاتو رعایت کنم. مرسی که وقت گذاشتین و راهنماییم کردین. فقط دعا کنین شیر خشکی نشه دخترم. میترسم دکتر کمکی بده و بعدش دیگه شیر خودمو نخوره
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
ماساژ فکش خیلی کمک میکنه ها....ولی یه چیزی بگم: از لحاظ علمی نوزاد تو 5 دقیقه اول کل شیری رو که باید بگیره از سینه مادر خالی میکنه و 10 دقیقه بعد رو فقط غریزه مکیدنش رو کامل میکنه.... مطمئنی سینت رو خالی نمیکنه؟
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی مامان دخملا جون این کارم میکنم حتما
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
اگه زیر سینه خواب بره هم ماساژ کف پا خیلی کمک میکنه....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2731
میشا مامی بعد شیر خوردنش اگه یه فشار کوچولو به سینم بدم شیر با فشار میزنه بیرون. اگه خوابش ببره تو خواب بازم میخوره ولی این نمیخوابه که کلا از دهنش در میاره از دهنشم که دربیاد دیگه نمیخوره
چشم مامان دخملا
2740
بازم مرسی عزیزم