2733
2739
عنوان

یه ترمیم کننده موی خوب و موثر بهم معرفی می کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 7055 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام موهای من کاملا آسیب دیده بود با ماسک داخل حمام آلفا پارف که ترمیم کننده است، سرم لمینیت و اسپری دوفاز بعد از حمام خیلی خوب شده ، همشون درمانین، من خیلی به اورال اعتقاد داشتم اما ظاهرا اورال حالت درمانی نداره
2731

سلام دوست عزیز مشاور رایگان پوست و مو هستم عزیزم واسه استحکام بخشیدن ب ساقه موهاتون و ترمیم مو و جلو گیری از شکنندگی موها از شامپو ترمیم کننده ام ان دی میتونی استفاده کنی اگر ک نیاز ب راهنمایی و سوالی داشتید ب واتساپ بنده مراجعه کنید ۰۹۱۸۲۱۳۴۲۰۸

عزیزم  اشتباه نکن در هر حال نرم کننده رو به ریشه مو نزن چون باعث ریزش میشه مخصوصا شیمیایی چرا نرم کننده یا همون شامپو کرم کراتینه گیاهی نمیگیری خیلی به صرفه و عالی تازه گیاهی هم هست تازه واسه ریزش موهام نگران نباش فکر نکنم اندازه من خرج دکتر کرده باشی ولی از من به شما نصیحت ول کن این دکترا رو من یه شماره پیج  میدم محصولاتش گیاهی و عالیه نرم کننده گیاهی عالی با شامپو ضد ریزش داره که همون هفته اول تاثیرش رو میبینی واسه موهای معمولی و زنگ کرده عالیه

۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲

Kerem.poost