2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ساحل جون بعد از اینکه پانسمانتو باز کردی به مدت یک هفته جای بخیه هاتو با شامپو بچه بشور بعد با سشوار خشک کن من این کارو کردم یکی از پرستارها بم گفت
آبی باش مثل آسمان تا برای دوباره دیدنت همیشه سر به هوا باشم....

من نه ماهم تموم شده بود و به خطر کوتاهی دکتر فرحناز قاسمی (اصفهان) پسر خشگل و قدبلندم را ازدست دادم, حتی روز قبلش سونو به دکتر گفت که باید بچه را بیاریدش بیرون , آبش کم شده, جفت بزرگ شده,... اما دکتر بیسواد بیخیال گفت نه همه چیش خوبه صبر کن چند روز دیگه تا دردت بگیره طبیعی زایمان کنی

2740
من نه ماهم تموم شده بود و به خطر کوتاهی دکتر فرحناز قاسمی (اصفهان) پسر خشگل و قدبلندم را ازدست دادم, ...

عزیزم امیدوارم روزای شیرین زندگیت بزودی برگرده ولی ای کاش قبل از اینکه باردار بشی یا همون اوایل یکم تحقیق میکردی دکتر قاسمی رو اسمش رو جلو هر کس بیاری بهش میگه قاتل انقد که باعث مرگ نوزادهای بی شماری شده اونایی هم که زیر دستش زنده موندن بموقع خودشونو نجات دادن ودکترشونو عوض کردن از نزدیکای خودم بگیر تا دوست و غریبه همین نظر رو دارن چون سر خودشون اومده مثلا پسر دوستم و پسر خاله م نزدیک بود بخاطر تشخیصای ایشون بمیرن که بموقع رفتن پیش دکتر دیگه و بچه شون نجات پیدا کرد دکتر خوب در دوران بارداری واقعا نعمته ایشاله بازم باردار بشی و بچه نازت رو بغل کنی

عزیزم امیدوارم روزای شیرین زندگیت بزودی برگرده ولی ای کاش قبل از اینکه باردار بشی یا همون اوایل یکم ...

واقعا.... من نمیدونستم از این موردا داشته!!!

باور کن تحقیق کردم ، کسی بد نگفت ازش، نمیدونم چرا پیش این رفتم 😢

باید اونا هم ازش شکایت میکردن ،منم شکایت کردم، باید جواب بده، چند مورد ازش شنیدی؟

من نه ماهم تموم شده بود و به خطر کوتاهی دکتر فرحناز قاسمی (اصفهان) پسر خشگل و قدبلندم را ازدست دادم, ...

وای خدا خیلی متاسف شدم براتون و ارزوی آرامش و صبر براتون دارم .من هم ۲۱ آبان رفتم سونو و گفت کیسه ابت سوراخ بوده و نشتی داشنی اب کاملا کم شده ختم بارداریه اما وقتی رفتم پیش دکترم گفت مهم نیست برو تا ۱۲ آذر صبر کن دردت شروه نشد بیا!!!اما من بهش اعتماد نکردم و سونو رو به ۳ دکتر دیگه نشون دادم و هر سه ختم بارداری اعلام کردن و انقدر اورژانسی بود سزارینم کردن .تازه بچه م حرکت و ضربان قلبش کم شده بود یعنی منم اگه میموندم تا سه هفته بعد... خدا لعنت کنه دکترایی که احساس مسئولیت ندارن و دقت نمیکنن.