2737
2739

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ع...آقا جون من نی نی میخوام و شفامو ازتون می‌خوام الهی آمین...آقا جون شفاعتم کن.

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.

چه قدر دلم معجزه میخواد...یه روز صبح بیدار شم ببینم همه چی حل شده..شب با راحتی سرمو رو بالشت بذارم..خدایا..به حق امام حسین برام معجزه کن

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله من دو سال پیش از زیارت عاشورا و مجالس امام حسین پیاده روی کربلا نصیبم شد😭😭😭اونم واقعا به طرز ...

تورو خدا اینکه مریضیتون چی بوده که شفا گرفتین رو هم بگین باعث امید گرفتن بقیه  میشهبه اخه بعضی مریضیا اینقدر سخت و وحشتناکه که ادم امید به بهبودی نداره

شوهرم داد زد گفت فکر کردی اون بیکاره وایسته برای ماهان دعا کن این وسط دلم خیلی شکست. یه هو صدای مدا ...

یاحسین😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
بهار جان صبر کن من یه دختر عمو دارم 33 سالش شد و ازدواج کرد خیلی هم عذاب کشید سر این موضوع اما بعدش ...

عزیزم غیبت نکنید دیگه خصوصا تو این تاپیک به این مبارکی هم غیبت هست هم بی حرکتی به امام حسین و اینکه اون خانوم شاید از نظر بقیه زیبا باشه چون زیبایی ی چیز نسبی و سلیقه ای هست

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2740
سلام منم چند سال پیش بعد از ۵سال که باردار نمیشدم تو این مراسمها حاجتمو گرفتم همینطور یه سری مسایل د ...

عزیزم غیبت نکنید شاید همسرتون اخلاقش خوبه  🙄میدونم مال سالها قبل هست ولی وظیفه دونستم بگم

یا امام حسین .تو مجلس عزای حسین دعا کنید شر این نامرد از سر منو بچه هام به هر طریقی که صلاح هست کم ب ...

غیبت نکنید لطفا!

سلام من تازه بااین تاپیک اشناشدم خیلی دلم گرفته دختر27ساله ای هستم که یه بارعقدکردم وطلاق گرفتم خداخ ...

ای بابا بازم میگم غیبت نکنید من دیگه تاپیک رو ترک میکنم با اینکه خیلی دلم میخواست بقیه اش رو بخونم