2733
2739
عزیزم من دوقلو ندارم واقعا نمیدونم چه طوریه ولی یه چیز خیلی مهم رو از مامانم یاد گرفتم، اون هم نظمه! دختر من خیلیییی خیلییی اذیت کن بود، خیلی خسته میشدم کم کم یاد گرفتم که یه چیزهای خیلی ساده ای هست که اگر رعایت کنی کارت واقعا راحت میشه
غذا و شیرشون رو سر ساعت بده، سر یه ساعت خاص بخوابونشون، خواب بعد از ظهرشون رو تنظیم کن که با ساعت خواب شبشون تداخل نکنه سر یه ساعت خاص بیرون ببرشون این چیزها به نظر ساده میاد، ولی اگر رعایت کنی، نتیجه اش رو فورا میبینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من که بچم یکیه دو سال اول روانی بودم از دستش ... منم خیلی حرص می خوردم ... خواب و خوراک نداشتم حس می کردم دیگه خودم فنا شدم اما غصه نخور این روزا هم می گذره خیلیییی سخته اما میگذره و تو بعدا به یاد این روزای سخت می افتی و می گی خدا رو شکر که گذشت ... کلا بچه داری دو سال اولش خیلی سخته بعد یواش یواش راحت میشی منم وقتی بچم سه ساله شد بهتر شد و من یه نفسی کشیدم ای کاش کاری از دستم بر میومد برات انجام میدادم چون خیلی درکت می کنم و یاد اون موقع های خودم میوفتم
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
نی نی هایه من 3ماه نیمن هنوز توشکممن وای اینقده دلم می خواد به دنیا بیارمشون دلم می خوام نازشونو بکشم الهی نگو خسته شدی خدا خیلی دوستت داشته سالم به دنیا آوردیشون ایشالله خدا نی نی هایه منم سالم نگه داره و به هر کی که دلش می خواد نی نی بده
2740