2733
2739
عنوان

کیا بچه شون مهد کودک آیندگان شهر تو سبلان جنوبی میرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2378 بازدید | 23 پست
سلام ومرسی که وقت میزاری وپاسخ میدی امروزساعت 5بود رفتم مهد دنیای زیبا مدیر داخلیشون نبود وبا آشپزاونجا کهرفتارش اصلا درست نبود ومدام ومحکم تو سینه ی یه پسرکوچیک میکوبیدحرف زدم اصلا رفتارش برام توجیه پذیر نبود سریع عکس العمل نشون دادم وگفتم : اگه قراره با بچه های ماهم این رفتارو داشته باشی که من دق میکنم؟گفت:من باهمه بچه ها اینطور رفتار نمیکنم فقط بچه هایی که جنبشو داشته باشندخیلی بهم برخورد بعدش با مربی 3تا 4سال حرفیدم بد نبود فقط یه حرفش بدم اومد که گفت من با بچه ها کشتی میگیرم؟یعنی چی این حرف؟ کلا حالم بده و اضطراب دارم .
اون خانم تنها آدمیه که من تو این چند وقته ازش رفتارهای بد دیدم.ولی همون روز اول چشم غره ای بهش رفتم که فکر کنم حواسشو جلوی من جمع کنه.و چون پسر من بالاس و اون خانم پایینه.فعلا نگرانش نیستم.اما من اگر جای شما باشم یه روز صبح قبل ۱۱میرم.که بتونم برم سر کلاس.در مورد اون خانومم میتونی بهشون بگی.منو بیخبر نگذار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیب عزیز سلام.امروز رفتم مهد دنیای زیبا دختری رو ثبت نام کردم .خودش خیلی خوشش نیومدولی من کلا راضی بودم مخصوصا از مدیر داخلیش خاله بهار که باهاش خیلی حرف زدمو دلداریم داد.یه ثبت نام ساده تقریبا 1ساعت طول کشیدخیلی باهام حرف زد.درکل از برخوردشون راضی بودم حالا اگه پیغام منو میخونی لطفا برام بگو که گل پسرت عادت کرد به مهد؟صبحها راحت ازت جدا میشه؟ مرسی
2731
با اجازه صاحب تاپیک خــتم 124000 هزار صلوات هدیه به امام رضا مراجعه کنید به این ادرس مایل بودید با تشکـــر http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=956491&postID=37428695
[smiley]s/sm_60.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley][smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
سلام مامان نوزا.مبارک باشه.راستش چند روزی بود که دیگه گریه نمیکرد ولی دوباره امروز و دیروز گریه کرد.ولی فقط همون لحظه اوله.وقتی میره تو دیگه مشغول میشه.راستش من هنوز نگرانیهای خودم رو دارم ولی این چند وقته از هر کس پرسیدم راضی بوده.خدا خودش ما مادرهای نگران رو کمک کنه و بچه هامون رو در پناه خودش حفظ کنه.
عزیزم برات خیلی خوشحالم منم مثل شما دلم داره از استرس میترکه.خیلی حالم بده مخصوصا اینکه هنوز نرفته بهش میگم میخوایم بریم مهد میگه نمیام.میدونم که اون 1هفته آب میشم از حرص وجوش.خدا کنه مربیشو دوست داشته باشه وجذبش کنه وگرنه من بیچاره ام

سلام من خیلی وقت هست که مهد کودک آیندگان شهر را می‌شناسم 

اول دخترم را می بردم و الان پسرم را

۱ واقعا رفتار مدیرشون خانم امیرشاهی عالی است 

۲ و از لحاظ بهداشتی هم عالی هستند 

۳ خاله ها و مربی های خوبی دارن 

۴ از لحاظ آموزشی هم عالی هستند 

۵ مهد تمیزی هم است 

در کل که من تو این سال ها خیلی راضی بودم ازشون 

2738

سلام 

من خیلی وقت هست که مهد کودک آیندگان شهر را می‌شناسم 

اول دخترم را می‌بردم و پسرم را