2733
2739
عنوان

روانیییی شدم هر کی یه چیز راجع به جفت پایین میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 5832 بازدید | 58 پست
کارهای معمولی رو میکنم مثل گرد گیری و نهار پختن و اینا اما ظرف شستن و شام معمولا با شوهرمه..البته دیگه نمیخوام انقدر حساس باشم باور کن سر پسرم که هیچی نمیدونستم استرس نداشتم سر این مثلا اطلاعاتمو بردم بالا و تا اینجا کای استرس داشتم برا همینه انقدر بلا سرم میاد به خدا بی تفاوتی خیلی خوبه
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طول سرویکس من هفته 19 42 بود که دکتر گفت خوبه..تکونا معمولا از 18هفته حس میشه..یه سر به سایت دکتر کاشانی بزن گفته استراحت زیاد اصلا خوب نیست و معنی نمیده گفته فقط کار سنگین نکنید..من دکترم گفت جفت پایین نمیاد جفت یا بالا تشکیل میشه یا پایین..با رشد رحم و جنین جفت پایین ممکنه رو به بالا رشد کنه یا رو به پایین که این اسمش میشه سرراهی و حتمی باید سز بشی..اصلا ام حرفی از استراحت و اینا نزد و فقط گفت خودت رو خسته نکن..راجع به سفر ام که پرسیدم اول گفت عیبی نداره بعد گفت البته به صلاحته نری!!!
البته این عکس برای هفتههای بالاست که بچه چرخیده و جفت کامل در دهانه رحمه اگه مال شما ام مثل من لولایینگ باشه فقط لبه تحتانی جفت نزدیک به دهانه رحمه
2738
منم 20 هفته هستم و از اول جفتم پایین بود و هنوزم بالا نرفته و لولائینگ هست من هفته 10 لک بینی داشتم فقط همون موقع استراحت کردم بعد ازاون اصلا استراحت نداشتم! هم کارمندم هم کارهای خونه رو انجام میدم و هم یه نی نی 2 ساله دارم! پریسا جون نوشتی زود زایمان کردی من ترسیدم! یعنی با جفت لولائینگ هم ممکنه زایمان زودرس اتفاق بیفته! اونم منی که اصلا استراحت ندارم!!!
خدای مهربونم دوستت دارم
موضوع: روانیییی شدم هر کی یه چیز راجع به جفت پایین میگه سلام ببخشید تقصیر خودتونه موضوع رو انقدر بزرگ میکنین و نظر همه رو جویا میشین ! فقط کاری که دکترتون میگه انجام بدین این همه آدم با وجود جفت پایین زایمان کردن و این همه نی نی گوگولی به دنیا اومدن یکیش خود من
سلام. منم مشکل شمارودارم. هفته دوازده گفتن جفتم لولایینگه. دکترم نگفت استراحت مطلق فقط گفت نزدیکی نداشته باش. منم مثل یه آدم عادی همه کارای خونه رو میکردم. یه شب نزدیک هفته هجده مهمون داشتم و فعالیتم زیاد بود روز بعد خونریزی کردم و تو سونو معلوم شد جفتم خونریزی کرده. یه هفته استراحت مطلق بهم داد و دارو. بعد یه هفته که رفتم سونوی آنومالی یعنی تو هفته نوزده گفتن هنوز جفتم لولایینگه و اتفاقا ما هم قصد مسافرت داشتیم به شهرستان برای عروسی برادرشوهرم که دکتر گفت نرو نه با ماشین نه هواپیما. ومن بااینکه خیلی دلم میخواد برم تصمیم گرفتم نرم و قرار شد همسرم تنها بره. تو هم نری به نظرم بهتره چون من با یه شب مهمون اومدن جفتم خونریزی کرد. مسافرت که دیگه جای خوددارد.

منم جفتم لولایینگه.هفته۳۰ هستم و تازه اینو فهمیدم.دکترم گفته بیشتر استراحت کنم ولی قبل از اینکه بفهمم پیاده روی هم زیاد داشتم خداروشکر اتفاقی نیافتاد.الان نمیدونم با استراحت جفت بالا میره یا دیره دیگه....