2733
2734
عنوان

کیا برج میلاد رفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6566 بازدید | 23 پست
بچه ها البته ما هم تعدادمون زیاد بود. شاید هم چون دانشجو بودیم قیمتش نصف بوده . نمی دونم والا!!!

برای ما که فقط تماشای تهرون بود و لاغیر!! برنامه ی دیگه ای نداشت.
به یه بار دیدن می ارزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
زنجیره دعا

انرژی مثبت و تمرکز و دعای 24 ساعته

دوستان بیایید توی زنجیره دعا شرکت کنید دعای 24 ساعته ساعت مشخص کنید از صبح تا شب هر ساعتی که آزاد بودید برای حاجت روایی لیست که خودتونم توش هستید و هر کسی که دوست دارید رو بنویسید تو زنجیره دعا

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=129564&PostID=5839737#5839737

دوستای عزیزی که تمایل دارن شرکت کنند لطفا حتما حتما ساعتی رو که وقت دارن برای تمرکز و دعا هم اعلا کنند .
بعضــــــی وقـــتـا یه اتفـاقــــــــایی،
تــو زندگیت میـافتــه که...
باعـث میشه دیگـه اون آدم احمــــقِ سابـق نبــاشـــی...
و این خیلی خـــوبه!!
ما با بلیط مهمان رفتیم که فقط رفتیم بالای برج و تهران را از اون بالا نگاه کردیم... البته من و شوهرم همه ش داشتیم اون بالا دنبال بچه هامون می دویدیم! این بلیطش 9 تومن بود جاهای دیگه هم اگه می خواستیم ببینیم باید بلیط جدا می خریدیم که من نذاشتم!!!
من اگه بلیط نداشتم واقعا دلم نمیومد برم ! اما اگه �ولش برات مهم نیست یه تجربه ست دیگه!!