2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با ارکیده موافقم خونه مخصوصا برای دختر بچه خیلی خوبه من دادم چوبیش رو برای دخترم ساختن خیلی عالیه الآن 4 ساله که توش بازی میکنه و روی همه بازیهای دیگه اش هم تأثیر گذاشته در حقیقت این خونه یه پلت فرمه برای بازیهای دیگه اش اونایی که ارکیده میگه به نظرم پلاستیکی هستند که من هم برای دخترم گرفتم ولی چون خیلی گرم میشد و بوی خوبی هم نمیداد و کوچک بود دادم چوبیش رو ساختن. البته گرون تموم شد چهار سال پیش حدود250 هزار تومن شد اخیرا دیدم یک شرکتی به اسم چوبین با چوب و پارچه یه چیزی زده که هم بزرگتره و هم قشنگ تر و هم خوب چوب و پارچه است و طبیعی و برای بچه ضرر نداره.قیمتش 75هزار تومنه اینم لینکش http://www.choobin.com/fa/13-chadorak.html حتما برای دخترت یه خونه کوچیک دست و پا کن بعد میتونی با وسائل ساده کارای خلاقانه ای توش بکنی مثلا یک تیکه پارچه رو بکنی پرده. کنار درش گلی گلدونی باغچه ای درست کنی. یه مشت ظرف و ظروف کوچک بدی دخترت بذاره توش و دعوتت کنه. من بعضی وقتا مجبورم توی این خونه دخترم بخوابم!!
2731