2733
2739
عنوان

مامانا کمک کنید که دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 23 پست
خانمی باید یه کمکی خیلی دلسوز داشته باشی بله شما واسه بدون حقوق اول باید 98 روز استحقاقیت رو تمام کنی برو بگو مرخصی بدون حقوق میخوام بعد 98 روزت رو بگیر نهایت 2 تا 3 ماه بدون حقوق بگیر
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نه خیلی سخته از صبح تا 5/5 عصر الکی که نیست
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
همه اینا رو میدونم. اما موندم چجوری 10 روزه عادتش بدم؟ شیشه اصلا نمیگیره حتی شیر خودمو توش ریخته باشم. کلا وقتی هم پیش خودمه خودم بهش شیر میدم. برا گشنگی صداش درنمیاد. یه بار 4 ساعت گذاشتمش عادت کنه هیچی نخورده بود حتی اب
2728
شما حالا خدا رو شکر با 9 ماه مرخصی موافقت کردن بعضی جاها هنوز 6 ماهه
2740
خانم ریحانه عزیز دختر من یک سال و سه ماهشه مرخصی من شش ماهه بود و دو سه ماه مادر شوهرم نگه داشت و بعد گفت نمی تونه به خاطر دخترم رفتیم کرج از اول عید با اینکه منو و شوهرم هر دو تهران کار می کنیم اول اینکه بهکارمند رسمی نمی تونن مرخصی شیر ندن بعدش هم اینقد خودتو سرزش نکن متاسفانه در ایران اینقد به آدم انرژی بد میدن خدا رو شکرکه مادرت هست و تو هم باید به آینده خودت فک کنی اینهمه بچه تو دنیا که مادرشون شاغله
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1074676 تاپیک خرید از بلژیک و کانادا سایت فروش کارهای شیک و اورجینال termehshopping.ir