2733
2734
عنوان

بچه اول دختر یا پسر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27480 بازدید | 40 پست
من دوقلو باردارم تازه فهمیدم جفتشون پسرن من و شوهرم خیلی دختر دوست داشتیم خیلی ناراحتیم اما خدارو شکر سالمن ابی بود روی اتیش چون دیگه معلوم نیست بچه بیارم خیلی ناراحتم بچه ها کمکم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه... ما بچه اولمون پسر بود، ولی متاسفانه تو همون روزای اول تولدش از دست دادیمش .... همیشه جای خالیشو تو قلبم حس میکنم و فکر میکردم خدا بعد از اون یه پسر دیگه بهم میده که جای خالیشو برام پر کنه... الان باردارم و چند روز پیش آز آمینوسنتز دادم (با هزار استرس و نذر و نیاز که سالم باشه ) . امروز زنگ زدن گفتن نینیم دخمله و آمایش نرماله... اولش خیلی تو ذوقم خورد و همش فکر میکردم نمیتونم دوسش داشته باشم چون دلم هنوز پیش پسرمه. با ناراحتی اومدم اینجا سری بزنم دلم یکم آروم شه... حرفی که فامیل زد خیلی به دلم نشست و اون آیه ای که آورد باعث شد اشکم در بیاد.... خدایا فرزندی که بهمون میدی یه امتحانه از طرف تو. مسلما تو بهتر میدونی چی برای بنده هات بهتره. راضیم به رضای تو... سلامتی و عاقبت بخیری فرزندم خیلی مهمتر از جنسیتشه... پس میسپارمش به خودت و ازت میخوام بهمون لیاقت بدی که فرزندانی صالح تربیت کنیم. چه پسر باشن چه دختر الهی آمین این دعا رو واسه همه مامانای گلی میکنم که چشم به راه نی نیاشونن
گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جونم بابت همه چیز شکر...
الاهه جان، همین که بچه هات سالمن هزار هزار بار خدا رو شکر کن، چون تجربه تلخی که من داشتم بهم ثابت کرد سلامتی واقعا تو الویته..مطمئن باش یه روزی میاد که میبینی همون دوتا پسر جای خالی هزارتا دختر رو برات پر کردن... ان شاا... سالم به دنیا بیاریشون و یه روزی جشن دامادیشونو بگیری :-*
گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جونم بابت همه چیز شکر...
2728
منم دوس داشتم بچه اولم پسر باش چون خونم شهرستانه و از خونوادم دورم همه میگفتن پسر داری ولی از دو هفته پیش ک سونو گفت دختره خیلی ناراحت شدم گریه هم کردم چون انتظارشونداشتم ولی شوهرم دعوام کرد ک دختر و پسر نداره هرچی خدا بخواد همون میش
سلام بچه ها.یه سوالی دارم.تو رو خدا مسخره ام نکنین.میخوام باردار بشم.دلم فقط دختر میخواد.دارم همه کار هم میکنم که دختر بشه.احساس میکنم اگر پسر بشه ، نیازم در مورد بچه تامین نشده.کمکم کنین این حس بره و به خواسته خدا راضی بشم.یه بارداری ناموفق داشتم.الان مامانم میگه فقط بگو سالم باشه.اما من میگم یه دختر سالم.میدونم آخرشم در مورد جفتشون یکیه.میرن دنبال زندگی خودشون.اما چکار کنم.حسمه.شوهرمم فقط پسر میخواد.
خدایا.تو رو به بزرگیت قسم کمکم کن
2740
سلام به همه... دختر گل من دی ماه به دنیا اومد... دلم نیومد تجربه تولد فرزندمو براتون نگم... همینطور که براتون تعریف کرده بودم دلم پسر می خواست. وقتی فهمیدم دختره زیاد خوشحال نشدم. روسیاهم اما گریه هم کردم. ولی دلمو سپردم به خدا... تا لحظه ای که به دنیا اومد فکر میکردم نمی تونم دوسش داشته باشم ولی از لحظه ای که به دنیا اومد آنچنان مهرش به دلم نشست که هزار بار خودمو سرزنش کردم بابت اینکه دختر و پسر برام فرق داشت... دخترم تمااااااااام دنیامه. روزی هزار بار خدا رو شکر میکنم که این لطفو بهم داشته که فرزند سالم بهم داده. باور کنید فرزند هرچی باشه عزیزه. اگه واقعا دوست دارید بچه ها آینده ی خوبی داشته باشن به جای فکر کردن راجع به جنسیتشون به نحوه تربیتشون فکر کنید. ان شاالله خدا به همه فرزند سالم و صالح عطا کنننننههههه. الهی آمییییین خدایا همه چیزمو از تو دارم. مطمعنا تو خیر و صلاح منو بهتر از خودم می دونی. خودت کمکم کن راضی به رضای تو باشم. الهی آمین
عزیزم منم دقیقا مثل تو بودم. خیلی دختر میخاستم ولی الان یه پسر دارم که 4 ماهشه. کلی غصه میخوردم و مت ...

منم دلم پسر میخواس واسه بچه اولی ولی تو بارداری چن بار قبل اینکه جنسیت بدونم قرآن رو باز کردم اوایل چیز مبهم میومد تو معانی ولی یه بار یه صفحه ای اومد که یه طوری شدم درمورد پسر ناخلف نوح (ع ) بود آیه رو دقیق یادم نیس ولی فهمیدم که خدا نمیخواد پسر بهم بده  و اگر میخواد شاید مثل پسر اون میشد (و هیچکس اینو نمیخواد که بچش ناخلف باشه درسته؟) 

بچم دخملیه البته بچه اولیمه و هنوز  دنیا نیومده

شما که گفتی یهو این آیه یادم اومد با خودم میگم با وجود تلاشهام واسه پسر دار شدن(البته در حد معمولی  )شاید واقعا خواست خدا باشه که دختر باشه بچم هرچند که عاشق نمک بازی پسرام ولی دارم به دختر تو دلیمم دل میبندم معلومه که شیطون خواهد بود از سونوهاش معلومه