2737
2739
عنوان

آشپزی با الی بانو و مریم بانو (رفع اشکالات آشپزی)

| مشاهده متن کامل بحث + 242745 بازدید | 7838 پست
سلام الی جون من دستور خمیر نوشتم ولی ما که دو نفریم و یه فسقلی داریم 4 تا پیتزا زیاده باید 2 تا باشه حالا با توجه به این مساله چطوری این مواد برای دو نفر درست کنم؟
میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید.ممنون
سلام کدبانو ها ببخشید سوال اورژانسی دارم دارم آش دندونی درست میکنم گندمش 5 ساعت خیس کشیده تو آب داغ وقتی بریزمش رو حبوبات چقد طول میکشه تا بپزه؟؟؟؟ غیر از زرد چوبه و نمک ادویه دیگه نمیخواد؟ آخه آب قلمش بو میده سرکه هم بریزم؟ کشک قاطیش کنم یا روش بدم؟
خدایا هزاران بار شکرت به خاطر همه نعمت هات...[smiley]s/sm_29.gif[/smiley].........یا بن الحسن! امان ز لحظه ی غفلت که شاهدم باشی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام و خسته نباشید من طرز تهیه ناگت مرغ یا کراکت مرغ رو میخوام که خودتون امتحان کرده باشید و خوب شده باشه برای 20نفر مهمون میخوام و اینکه از قبل میشه سرخ کرد و شب مهمونی فقط گرمش کرد؟ میخوام واسه جشن تولد 2 سالگی دخترم این غذا ها رو بزارم خوشحال میشم اگه ایده بهم بدید دلمه برگ مو سالاد الویه ناگت یا کراکت مرغ ژله لیوانی یا ژله بستنی ممنون از همه دوستان و الی جون
❤️❤️❤️ خانوماى گل ❤️❤️❤️ سه شنبه 24شهریور سالروز ازدواج حضرت على و حضرت زهراست باید سنگ تموم بذاریدا. نشون بدید این روز از ولنتاین و این چیزا خیلى ارزشش برامون بیشتره . روز بزرگیه هاااا. همسرتون و غافلگیر کنید . بذارید این روز روال هر سالتون بشه نه ولنتاین خارجیا حالا با یه متن عاشقانه با یه شاخه گل با یه کیک خونگى خوشمزه یا هر چیز دیگه اى❤️ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1207384&PageNumber=1 این تاپیک برای ایده گرفتن❤️❤️❤️
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2731
بسم الله الرحمن الرحیم ❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄ دومین ماه فصل زیبای زمستان را به عشق بهاری که در راه است شروع می کنیم ⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄ منوی ویژه ی بهمن ماه در کارگاه آنلاین آشپز هنرمند همراه با 8 دستور ویژه ی نوروز: ❄شیرینی نارنگی 🌹بیسکوییت کره _نسکافه ❄شیرینی گردویی 🌹شیرینی گلهای نوروزی ❄فیله مرغ پنیری با سس قارچ ایتالیایی 🌹ساندویچ کوکی کاراملی ❄شیرینی بادامی مارمالادی 🌹کوکی دولسه دلچه پسته ای ❄کاپ کوکی کره بادام زمینی مغزدار 🌹پلو و خورش مرغ تایلندی مجلسی 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 هزینه ده مدل آموزش به همراه رفع اشکال 20 هزار تومان میباشد که به حساب شماره 6037991877521900 به نام الهام کریم زاده بانک ملی واریز و شماره پیگیری رو به شماره ی 09138814596 ارسال نمایید. مهلت شرکت در کارگاه ویژه ی بهمن ماه تا دهم بهمن ماه میباشد. جهت ثبت نام به شماره ی 09138814596 در واتس**اپ یا تلگرا**م در ارتباط باشید ❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄ شروع هر فصل بهانه ی خوبیست برای تازه شدن ها...سرمای زمستان هم بهانه ایست برای لمس گرمای با هم بودن...لحظات را غنیمت بشمرید و شادی را به خانه هایتان بیاورید... زمستان امسال شادی های پیاپی برای شما آرزومندیم مریم بانو و الی بانو ؛ نویسندگان سایت آشپزهنرمند
مـرد که تـــــــــــو باشی زن بــودن خوب است ..

از میان تمـام مذکرهای دنیا ...

فقط کـافیــــــست پــای تــــــــــو در میان باشـد ..

نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانـوم بودن چه کیـفی دارد ...
http://chefartist.ir/
سلام الی جون کلاسهاتون معمولا صبح هست یا غروب ؟
خدایا آغوشت را امشب به من میدهی؟
برای گفتن!چیزی ندارم... اما برای شنیدن حرفهای تو گوش بسیار...میشود من بغض کنم تو بگویی: مگر خدایت نباشد که تو اینگونه بغض کنی ....میشود من بگویم خدایا ؟ تو بگویی: جان دلم....

سلام الی جون خوبی لطفا طرز تهیه قورمه سبزی جنوبی خوشمزه رو که روش روغنش بیاد میفرستین ممنون میشم صفحات رو چجوری باز کنم خیلی زیاده یه راهکار لیست غذاها رو چجوری باز کنم یک یکی وا مینکم وقتم گرفته میشه 

2740

سلام عزیزم 

لطفا کمکم کن  من ژله درست کردم توی اون کیوی انداخته بودم بعد دیدم نمیبنده برداشتمشون الان دو روز نمیبنده هر چی باز ژله اب میکنم میریزم بازم نمیبنده🙄☹️ راه حل چیه😐

یه کاربر قدیمی💖❤