2737
2734
عنوان

اقدامات لازم قبل از تصمیم گیری به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 84364 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلااام من تازه به جمعتون پیوستم خواهش میکنم کمک کنید چیکار کنم من دیشب برای اولین بار برای بارداری اقدام کردم یه سایتی خوندم مرد نباید موقع آمیزش به عورت زنش نگاه کنه ولی شوهر دیشب نگاه کردنوشته بود اگه نگاه کنه بچه خدایی نکرده کور میشه من خیلی ترسیدم شاید این اقدامم باردر شدم نه ما با اینن ترس که بچه کور نشه چیکار کنم خواهش میکنم بگین چیکار کنم 

سلام خانوما ببخشید من سوالی داشتم پریودم کمی نامنظمه مثلا چندماه دقیقه بعد نامنظم میشه چند روز ازمایشم دادم هیچ مشکلی نداشتم نمیدونم چرا ایجور میشم میشه راهنمایم کنید

دخترقشنگم بی صبرانه منتظر بغل کردنتم
2740

سلام، ریحانه علیپور هستم خانما، زیر نظر طب سنتی کار میکنم اگه کسی از شما عزیزان عفونت قارچی، کیست، فیبروم، میوم داشتین، این شماره منه 09164823732 واتس آپم روشه پیام بدین راهنماییتون کنم عزیزان، تا الان خیلیا رو درمان کردیم، اهل دروغ و کلک هم نیستم، چون خودم خانمم شما خانم هارو خیلی خوب درک میکنمو میدونم چقد سخته، من چون خیلی سرم شلوغه نمیرسم بیام سایتو نگاه کنم، به شمارم پیام بدین

یه گروه دارم که بازه و مشتریام خیلی راحت با هم دیگه تبادل نظر میکنن

جان یه دونه پسرم خیلیا با این دارو درمان شدن

و باردار شدن، اینو بهتون قول میدم که پشیمون نمیشین😍😘

اقدامات قبل از بارداری خیلی مهمه بنظر من . من خودم دو ماه تحت نظر خانم دکتر صادقی بودم و تو روند بارداریم و زایمانم تاثیرات خوبی داشت

خیلی دکتر باتجربه و خوبی بودن منکه کاملا ازشون راضی ام

اگه بخواید میتونم شماره تماسشون رو به شما هم بدم که برید پیششون

09120549149
02166933869