2737
2739
عنوان

علائم بارداری خارج از رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 10133 بازدید | 37 پست
اگه پشت سر هم درد داشته باشی یا تیر بکشه ول کنه خیلی شدید باشه خطر داره ولی در غیر این صورت فک نکنم باید استراحت هم بکنی
فکر اقتصادی خوب زده به سرم : میخوام برم خارج یکی از کلیه هامو بفروشم دلار بگیرم بیام هم یه کلیه بخرم هم یه بنز کوپه!!
اگه پشت سر هم درد داشته باشی یا تیر بکشه ول کنه خیلی شدید باشه خطر داره ولی در غیر این صورت فک نکنم باید استراحت هم بکنی
فکر اقتصادی خوب زده به سرم : میخوام برم خارج یکی از کلیه هامو بفروشم دلار بگیرم بیام هم یه کلیه بخرم هم یه بنز کوپه!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چیکار کنم.همه میگن اگه لازم بود حتما دکتر برات سونو واژینال می نوشت.. راستی شیاف سیکلوژست رو واژینال استفاده میکنید؟
خدایا عاشقتم.....♥دیروز قلب گل نازمو دیدم که مثه قلب گنجیشک میزد...♥خدایا میسپارمش به خودت...♥
2728
سلام دوستان ترخدا کمکم کنید, تقریبا ۷ماهی هست اقدام به بارداری دارم تو این ماه از روز سوم پری قرص لتروزول شبی ۲تا خوردم قرص گلوکوفاژ هم ۷ماهه روزی ۳تا می خورم, دیروز درد فوق العاده وحشتناکی زیر دلم گرفت دردی مثل کورتاژ از دیروز دیگه درد شدید ندارم اما کل شکمم درد خفیف دارم که احساس می کنم از عواقب اون دود شدیدم بوده, ترخدا بهم بگید ممکنه نشونه بترداری خارج رحم باشه ؟
فریبا جون خب حالت تهوع صبحگاهی که میگن عادیه تو بارداری

عزیزم چند ساله از پستت میگذره میخواستم بدونم چی شد انشالله بچه ات سالم دنیا اومد

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
2740