2737
2734
این که با بازی به بچه غذا نده و با فیلم غذا نده در حد شعار. واسه یه بچه بد غذا بهرحال باید به یه نحوی غذا بخورونی که سالم باشه تا بتونی تربیتش کنی براش فیلم خودشو یا چه های دیگه رو بزار حواسش پرت میشه غذا میخوره.
خدایا شکرت بابت سه تا فرشته ای که بهم دادی 💞
سلام عزیزم دکتر به دختر منم داد گفت شب بده چون بیقراری میاره اما من سرچ کردم بخاطر عوارضش ندادم پریروز دکتر تو شبکه سلامت التماس میکرد که سیپرو واسه اشتها نیست عوارض این دارو خواب اوری و اشتها اوری خواهش میکنم به بچه هاتون ندین ببرین دکتر تغذیه اونا میدونن چیکار کنن باور کن خوشحالم به بچم ندادن کم وزن باشه بهتره تا اینکه چند سال بعد مشکلای دیگه داشته باشه بابا مادرای ما مگه واسه ماها چیکار میکردن کدوممون الان لاغریم کدوممون مشکل بدی داریم خدا را شکر من فکر میکنم نسل بعد مشکلات زیادی داشته باشن چون به جای مغزیات و میوه داریم همش با مکملها بچه ها را بزرگ میکنیم خودمم دایم میگم وای چرا این قدر بچم ریزه الان ۱۸ماهشه هر جا میرم میگن ۱سالش نشده هنوز داره لباس شماره۲میپوشه
اللهم عجل لولیک الفرج 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه مامانای ما انقد کار داشتن که دنبال بچه بدون بچه هم بعد کلی بازی از گرسنگی آویزون مامان میشد بچه خود من تا 3روزم غذا ندم ابراز گرسنگی نمیکنه من نمیدونم فتوسنتز میکنن اینا
خدایا شکرت بابت سه تا فرشته ای که بهم دادی 💞
بچه منم توی نه ماهگی که وزن اضاف نکرده بود دکتر تغذیه واسش نوشت وقتی بهش میدادم خیلی اشتهاش بازشد واسه همین شک کردم وبردمش دکتر متخصص اما دکترش گفت به هیچ عنوان زیر یکسال نباید این شربت روبدی وروی کلیه ومغز بچه تاثیر داره دکتر بهم گفت به چه قیمتی میخای بچه ات چاق بشه.....خلاصه فقط قطره اهن ومولتیش رو خارجی تجویز کرد وگفت راهی جز این نیست واسه بچه این سنی....زینک سولفات هم تجویز کرد بعلاوه قرص فولیک اسید اما فولیک اسید رو بهش نمیدم میگن خوب نیس...
2728