2733
2739
عنوان

خیانت شوهرم در بهترین دوران زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 213599 بازدید | 835 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

فکر نکن که بدتر از شوهر تو هیچ جا پیدا نمیشه بگردی بدتر از شوهر تو هم پیدا میشه یکیش شوهر من کارایی بدتر از کارای شوهر تو با من کرد...همیشه گفتم بخاطر پدر و مادرم که دل خوششون اینه ک فکر میکنن من خیلی خوشبختم دارم تحملش میکنم وگرنه تا الان ازش جدا شده بودم ...

بدتر از شوهر تو هم هست یکیش شوهر منه که بدتر از کاری ک شوهر تو کرد با من کرد من فقط اینکه پدرو مادرم فک میکنن خوشبختم به این خاطر دارم تحملش میکنم وگر نه همون دوران عقد ازش جدا میشدم فقط بخاطر پدر و مادرم دارم تحملش میکنم 

اینو برای کسایی میتویسم ک این بلا سرشون اومده اگه شوهر از اون دست ادمایی بود ک گفت معذرت میخوام اضهار پشیمونی کرد ببخشینش زیاد سفت نگیرین ک اخرش میگن خوب کردم اما اگه دسته دو بود بدتر طلبکار بود اول هیچی نگین بهش ب خ.یال اینکه کاریش ندارین بزارین هرکاری خواست بکنه تو این مدت هم ازش مدرک جمع کنین فیلم عکس ضبط صدا .میبرین دادگاه اینارو تحویل میدین مهریتونم بزارین اجرا بعدش بیاین دوباره خونه خودش تا بهونه عدم تمکین نیفته دستش اگه خواست ازدواج کنه کارینداشته باشین بزارین هرغلطی میخواد بکنه بعد برین دادگاه بگین میخوام جدا شم چون این اقا بی اجازه و داراییشو داره ک زن بگیره پس باید مهریه منو کامل بده و طلاق .بعدشم میتونین عکس فیلم هاشو تو گروه های خانوادگی و کل اینترنت پخش کنین مطمعنا کسی دیگه نمیاد باهاش رابطه داشته باشه خودشم بی ابرو میشه .