2733
2739
عنوان

قرص ضد بارداری مارولبن

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 38 پست
والله به خاطر کیست اینقدر پریودم نامنظم شده بود که نمی دونم به مطب دکتر زنگ زدم ولی منشی خودش جواب داد و از دکتر نپرسیده اون گفت بعداز یه هفته خوردن قرص ولی فکر کنم همینطور ی از خودش گفت تازه من شنیده بودم قرصها یاسمین بسته های بیست وهشتاییه اما از من بیست و یکی بود وتازه شنیده بودم چون بازاریش زیاد اومده باید لیبل وزارت بهداشت داشته باشه که از من نداشت از داروخانه ای که گرفته بودم پرسیدم گفت مشکل نداره حالا نمی دونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب کرشمه جان شرایطط یه جوریه که حتما باید از یه متخصص زنان بپرسی تا مطمعن شی ولی میتونی بسته اولت تموم شد قطع کنی تا پری بشی بعد دوباره شروع کنی تا اون وقت خیالت راحت باشه
سودوکو جان دلیلش را نمی دونم فکر کنم ارثی باشه چون مامانم هم همیشه کیست داره دارو می خوره از بین می ره بعد یه مدت دوباره روز از نو روزی از نو تازه گاهی اوقات به عملم می رسه منم مثل مامانم
2740
وارش جان منم با تجویز دکتر الان 4 ماهه که مارولون یا مارولین استفاده میکنم دکتر من فوق تخصص زنان بود. گفت از روز پنجم پریودت این قرص رو شروع کن 10 تا 15 روز اول هم باید همزمان از یه روش دیگه برای جلوگیری استفاده کنی یک ماه اول علائم افزایش اشتها و افسردگی رو خواهی داشت. اما اگر بتونی باهاش مقابله کنی بعدش خوب میشی دکتر خودم و یکی دو تا دکتر دیگه بهم گفتم 6 ماه قرص بخور و سه ماه طبیعی جلوگیری کن