2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الناز جان عزیز من شما که از شرایط کار همسرت خبر نداری . شاید سرش خیلی شلوغه , شاید فشار زیادی روشه و خیلی شاید های دیگه . این فشارها دیگه جایی برای sms و چت کردن و ,,,,, نمیزاره . بعد هم آقایان مثل خانومها نیستن زیاد به این کارها و دائم تماس داشتن اعتقادی ندارن و براش وقت نمیزارن . من و همسرم وقتی که از هم دور بودیم هفته ای یک بار با هم حرف میزدیم . الان که با هم هستیم وقتی که میره سر کار اصلآ نه من زنگ میزنم و نه ایشون . من هم این شرایط رو پذیرفتم . شما هم قبول کن اینطوری خودت کمتر نارحت میشی و کمتر انتظار میکشی و مشکلی هم بینتون پیش نمیاد
2731
2738
امیدوارم که این قهر کوچولو هرچه زودتر تموم بشه اما عزیز من از این به بعد حواست باشه این کدورت های کوچولو روی هم جمع میشه و بعد خدای نکرده بزرگ میشه و نمیشه که کاریش کرد پس قبل از هر کاری خوب فکر کن و بعد انجامش بده . موفق باشی
درکت میکنم.نامزدمن خودش خیلی اینجورنیست اماازمن توقع داره که هی پیام بدم هی یادش باشم اینجورم حوصله ادموسرمیبره.خب زنگ میزدخونه گوشی خاموش بوده. حرف شماهم امابدبوده خب.
:خدا رو بد عادت نکن !!! اگه چیزی ازش میخوای کم نخواه ( خدا به کسی میده که ازش میخواد , نه کسی که احتیاج داره !! )