2737
2739
عنوان

خانهایی که هاپو دارید یا تجربه نگهداریشو دارید میشه کمک کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خونه تنها بمونه باید از صبح تا شب که شوهرم بیاد میترسم افسرده شه!! آخه من بعد بیمارستان میخوام چند روز برم خونه مامانم ولی اگه چاره ای نباشه باید اونم ببرم
خدایا کمکمون کن مامان و بابای خوبی باشیم نه فقط مامان وبابای خالی...
2731
دختر افتاب دوسالو نیمه پی کی رو دارم همه جا بام بوده چون کوچولوه میبرمش همه جا ولی میترسم نتونم چند روز بش برسم دکترش پیشنهاد پانسیو داد ولی ترسیدم گفتم تجربه دیگران رو بپرسم
خدایا کمکمون کن مامان و بابای خوبی باشیم نه فقط مامان وبابای خالی...
من تعریف پانسیون جینا رو خیلی شنیدم. تو فیسبوک عضو پیجشون هستم. در زمینه ی هاپوهای حمایتی هم فعال هستن. شبی 30 تومن میگیره. هاپوها تو خونه آزادن.یک خونه ی ویلایی بزرگ و حیاط داره.هواخوری هم می برنشون. سمت فرودگاه امام هم هست.
عزیزم فیسبوک نداری؟ اگه داری سرچ کن پانسیون جینا. خودت میتونی محیطش رو ببینی و هر سوالی که داشتی بپرسی. اگه هاپوت کوچولو باشه و تعداد روزهایی که میخوای بسپری بهشون بیشتر باشه تخفیف هم میدن. اگه فیسبوک نداری آخر شب میتونم برم فیسبوک شماره ش رو برات بنویسم. الان با تبلت هستم،فیلترشکن ندارم.
2740