2737
2739
عنوان

ترشحات صورتی رنگ در بارداری بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30520 بازدید | 23 پست
دکترم خیلی عالیه یعنی جزو بهترین دکترهای شهرمونه و خیلی هم خوش برخورد اما منشیش اصلا خوب برخورد نمیکنه.منم از همین اول پرس و جو کردم و سراغ بهترین رفتم.به هر حال به واسطه یکی از آشنایان با یه ماما صحبت شد و خانم ماما گفتن فقط استراحت کنم و اگه این ترشحات به لکه های خونی تبدیل شد یا دچار دل درد و کمردرد شدم اون وقت حتما برم دکتر یا بیمارستان.تا هفته دیگه که میرم پیش دکترم انشاءالله :) ممنون از همگی.ایشاله همه مامان ها نی نی هاشونو سالم بغل کنن :)
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش دنیا جون من هفته پیشم همینطور شدم و زنگ زدم پرسیدم بعد منشیش میگه برو بیمارستان بستری شو.میگم ...

عزیزم شما بچتون به دنیا اومد؟منم هفته ۸هستم لکه بینی صورتی دارم نگرانم البته تا چند روز پیش شیاف استفاده میکردم بعد ک قط کردم دوسه روزه ترشح صو تی روشن میاد میترسم اخه 

2728
عزیزم شما بچتون به دنیا اومد؟منم هفته ۸هستم لکه بینی صورتی دارم نگرانم البته تا چند روز پیش شیاف است ...

گلم چی شد منم دقیقا اینجوریم

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
عزیزم شما بچتون به دنیا اومد؟منم هفته ۸هستم لکه بینی صورتی دارم نگرانم البته تا چند روز پیش شیاف است ...

سلام . شما رفتی دکتر ‌ گفت دلیلش چیه . دارو چی داد . منم همین مشکلو دقیقا دارم 

2740