2733
2734
نسترن جون منم پس فردا سزارین دارم اما اصلا استرس ندارم ... من بی حسی دارم خودم انتخاب کردم چون می خواستم لحظه تولد دخترم بیدار باشم و ببینمش ... تو هم به اون لحظه فکر کن و سعی کن ارامشت روحفظ کنی
عزیزم من هم مثل شما خیلی استرس داشتم اصلا شبا خوابم نمیبرد ...طبیعیه...اگر با بیحسی باشه که عالیه من که داشتم با دکترم خوشو بش میکردم که یه دفعه صدای گریه نی نیمو شنیدم...قشنگترین لحظه زندگیم...فقط دو سه روز درد داری موقع بلند شدن و نشستن که زود خوب میشه...مطمئن باش از اون چیزی که فکر میکنی خیلی راحت تره چون لذت بخشه وقتی نینی نازتو بغل میکنی همه چیزو فراموش میکنی
نسترن جان اگه هر سوال دیگه ای داری خوشحال میشم جواب بدم تا اروم بشی
عزیزم من زایمانم یه جوری شد که استرس داشتم ولی نه از عمل و بیهوشی. من که اصلا بیهوشی رو نفهمیدم. بهوش اومدنم هم راحت بود. فقط اولش تار میدیدم وقتی چشامو باز کردم همه کسایی که دوسشون داشتم بالاسرم بودن و می خندیدن. حس خیلی قشنگی بود. همه از نی نی نازم و اینکه شبیه کیه تعریف میکردن. بعدشم که نی نی رو میارن ببینی و شیر بدی . الان که یادش افتادم دوباره گریم گرفت. گریه شوق.
عزیزم اصلا نترس من جز اون آدمهایی بودم که 9 ماه بارداری استرس زایمان و بی هوشی داشتم ولی اینقدر زود میگذره که خودت تعحب می کنی عزیزم اضلا نترس به نظر من نوع بی هوشی ات را هم بسپر به دکترت من بی هوشی کامل بودم من فروردین زایمان کردم الان که فکر میکنم میبینم شده قشنک ترین خاطره زندگیم التماس دعا
خدایا راضیم به رضای تو ای مهربانترین
2731
عزیزم اصلا نترس من جز اون آدمهایی بودم که 9 ماه بارداری استرس زایمان و بی هوشی داشتم ولی اینقدر زود میگذره که خودت تعحب می کنی عزیزم اضلا نترس به نظر من نوع بی هوشی ات را هم بسپر به دکترت من بی هوشی کامل بودم من فروردین زایمان کردم الان که فکر میکنم میبینم شده قشنک ترین خاطره زندگیم التماس دعا
خدایا راضیم به رضای تو ای مهربانترین
نسترن جون اصلا نترس کوچکترین ترسی نداره به امید خدا به زودی ناز ترین و عزیزترین موجود دنیا میاد تو بغلت من هم دو ماه پیش سزارین کردم ... بعد از عمل تا یه مدت درد داری که حتما از شیاف استفاده کن چونکه خیلی سریع درد رو اروم میکنه و کمی هم ضعف به خاطر خونریزی و اینها که به زودی همش رو فراموش میکنی...اگر هر چهار ساعت یه بار یه شیاف بگیری دیگه اصلا درد هم نداری البته دردش هم فکر نکنی شدیده...نه کاملا قابل تحمل و معمولیه...بعد از عمل هم حتما گن ببند و برای شیر دادن بچه هم قطره شیر افزا بخور...یکی دو روز اول شاید سخت باشه ولی اصلا خودتو نباز و قوی باش
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید