2733
2739
عنوان

دلم خیییییییلللللللللللللیییییییییی گرفته :((

| مشاهده متن کامل بحث + 1402 بازدید | 29 پست
نه مامان ندا!!!!!!!!!!!!! کی آرزوشه 9 ماه بخوابه تو رختخواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من 6 ماهه پامو از در خونه بیرون نداشتم حتی تو آشپزخونم نرفتم دلم برای زندگی کردن تنگ شده دوست داشتم برم بیرون واسه جوجه هام سیسمونی بخرم لباسهای ناز بخرم
فرشته کوچولوهای من ساعت 1:55 دقیقه و 1:57 دقیقه بامداد پنجشنبه 22 خرداد 93 زمینی شدند... خدایا بابت هدیه های آسمونیت ممنونیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه این کارایی که میگین تو این 6 ماه انجام دادم جددا حوصلم سر میره تنهام روزها
فرشته کوچولوهای من ساعت 1:55 دقیقه و 1:57 دقیقه بامداد پنجشنبه 22 خرداد 93 زمینی شدند... خدایا بابت هدیه های آسمونیت ممنونیم
کی آرزوشه 9 ماه بخوابه خیلی ها عزیزم خیلی ها تو این نی نی سایت آرزو دارن حتی دو سالم بخوابن ولی نی نی دار شن ببین فک نکن نفسم از جای گرم میادا من خودم بدترین دوران بارداری رو داشتم خیلی بد ویار بودم ماه دوم بارداری با نی نی رفتم زیر تیغ جراحی برای جراحی صفرا بعد استراحت مطلق شدم تا پنج ماه هر روز آمپول زن میومد تو خونه و بهم آمپول پرژسترون میزد چند بار بیمارستان خوابیدم ماه آخرم دوباره استراحت مطلق شدم فک کن تازه من شاغل بودم و استرس کارمم داشتم ولی چی کار میشه کرد یه دور تو نی نی سایت بزن به کلوپ رحم اجاره ای ها و غیره اون وقت خدا رو هزار بار شکر میکنی بعدم میگم بزار دنیا بیان انقدر نخوابی انقدر بدو بدو کنی حتی وقت نکنی یه لیوان آب بخوری تا میتونی قرآن براشون بخون هم خودت آروم میشی هم به اونا انرژی مثبت میدی
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
2740
درست میگی مامان وندا ولی من واقعا بعضی وقتها کم میارم... منم شاغل بودم ولی کارمو از دست دادم
عزیزم من درکت میکنم خیلی بده آدم تو خونه دق میکنه حتی دیگه شبها خوابش نمیبره فکر کن من که شوشو هم پیشم نیست خونه مامانم در حال استراحت
خدایا به حق علی اصغر امام حسین ( ع )نی نیمو برام سالم نگهدار ....برای سلامتی همه نی نی ها ومامانا صلوات............االهم صل علی محمد وال محمد
منم حاضر بودم کل 9 ماه بارداری به پشت میخوابیدمو تو ماه 8 پسرمو از دست نمیدادم خدارو شکر کن و قران بخون خدا نگه دار تو نی نی نازت باشه
(فَاللَّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ) خدایا شکرت مهدادمو بهم دادی تا مرحم بشه برا دل شکسته ام پسر یک یکدونه ام مهداد جونم الان ۳سالشه از خدا میخوام کوچولوی شیرینمو برام نگه داره
محبوب ایشالا خدا بهت نی نی سالم بده منم بارداری قبلیم بچمو از دست دادم واسه همین ایندفه مطلق شدم
عین برق این روزها میگذره خواهر منم مثل شما بود ونتیجش و دید دوقلوها شو صحیح و سالم بدنیا اورد ایشالله شما هم دوقلوهات صحیح وسالم بدنیا بیاند فقط صبور باش و باخدا باش
2706