2737
2739
عنوان

دوست جونا آیا با لاک میشه نماز خوند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23642 بازدید | 24 پست
الی جون اگه قرار بود خدا بخواد تمام ریزه کاری ها رو که مورد سؤال بنده هاست خودش جواب بده پس دیگه نیازی به فرستادن پیامبران نبود ، خودش می اومد رو زمین و همه سؤالامونو جواب میداد ! تازه اگه قرآن رو کتاب خدا می دونیم نه قوانین آدما ! خودش توی قرآن گفته که برای نماز خوندن چه جوری وضوی صحیح بگیریم .

ضمنا چطوره که ما برای بچه دار شدن تمام تلاشمونو می کنیم و توی روزای تخمک گذاری برای از دست نرفتن فرصت حتی هر شب اقدام می کنیم و نمی گیم که مهم اینه که تو بخوای بچه دار بشی زمان تخمک گذاری اهمیتی نداره بیا یه روز قبل پریت نزدیکی کن حتما بچه دار میشی ،
ما برای انجام کارای پیش پا افتاده دنیا طبق قوانین و فقط از راهش وارد میشیم اما خدا انقدر برامون ارزش نداره که بخوایم یه ذره به خودمون سختی بدیم و از همون راهی که خودش خواسته باهاش ارتباط برقرار کنیم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکال داره ..تبصره و قانون هم نداره .. همه اش الکیه که از خودشون در آوردن ... بالاخره مسلمون بودن و شیعه بودن یه بهایی داره ..نمیشه هر کاری دوست داری بکنی بعد هم بگی مهم قلب و نیته..باید پا رو نفست بزاری و ارتباط با خدا رو جایگزین کنی تا به آرامش ور ستگاری برسی

ایول به خودم چه قشنگ حرف زدم .ههههه
زندگی زیباست
2731
پس با جوراب . آستین و ... هم میشه وضو جبیره گرفت نماز خوند!!!!!جبیره مال وقتی که زخم و ... باشه خانمی. حیفه نماز بخونی باطل باشه عزیزم
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
2740