2733
2734
واینجا سوالی برام مطرح میشه که جوابی براش ندارم . من اگر میبایست عینکم رو برای همه چیز عوض کنم ، آیا ...

ببخشید تند رفتم و لحنمم خیلی بد بود خواستم پاکش کنم ولی نشد زمانش گذشته بود ب دل نگیری ولی نمیدونی که خیلی از ماها ارزومون کانداست یا حتی یک کشور سطح پایینتر اما فقط عدالت توش باشه اینجا به دزدها بیشتر بها میدن و وقتی کسی کلاهبرداری میکنه و همه جوره بهشون ثابت میشه که تو کم کاری نکردی و اون طرف خیلی دزد بوده و پروندت به نتیجه میرسه با خرج کردن کمی پول کل حق و حقوقت پایمال میشه و پرونده بر علیهت برمیگرده جوری که اگر ادامش بدی تازه ی جریمه ی بزرگ هم میشی و وقتی تو همه این سختی ها باید به فکر اینده ی بچه هاتم باشی و حس میکنی داری دق میکنی و خفه میشی نا خوداگاه ممکنه مث من بی انصافی کنی و به یکی مثل شما بپرم و بگم ک از سختیهات نگو چون سختی واقعی اینجاست ولی نه حق با سماست دوست عزیزم در هر صورت امیدوارم  حالا دیگه حسابی جا افتاده باشی و در کنار عزیزانت خوب و خوش باشی❤❤❤❤❤❤دلخور نشی ازم که بی انصافانه پیام گذاشتم

سلام ممول ممنون بابت همدردیت توریستی نمیایم,برای همیشه میایم منتها دوماه اول یعنی بهمن اسفند رو خو ...

سلام عزیزم شما الان کانادا زندگی میکنید ؟چندتا سوال داشتم میشه دد خواست دوستی م رو قبول کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لیلی خانوم و هیلای عزیز.. من رو همسرم که 20 سالی هست اینجایه ,ساپورت کرده و 5 سالی هم هست که این ...

سلام عزیزم 

وقتتون بخیروشادی

شما هنوز در کانادا زندگی میکنید؟

خدایا مرسی  
2728

🛫رفتن یا نرفتن: مساله این نیست! (بررسی روانشناختی تصمیم مهاجرت)

📌با توجه به رشد فراگیر تمایل به مهاجرت و پیچیدگی ابعاد روانشناختی این فرایند، بر آن هستیم تا در یک رویداد آموزشی نگاهی نو بر این موضوع داشته باشیم.

در این رویداد تلاش داریم تا ابعاد روانشناختی خودآگاه و ناخودآگاه این موضوع را برای نزدیک شدن به جایگاه درونی صحیح برای تصمیم گیری بررسی کنیم.

شرکت در این رویداد را به همه افراد بزرگسال حداقل یک بار در زندگی، فارغ از اینکه تصمیم برای مهاجرت داریم یا نه، پیشنهاد داریم.

🎁ثبت نام تا ۱۲ اسفند با ۲۵ درصد تخفیف، ۴۵۰ هزار تومان

👈لینک ثبت نام:

https://h10c.com/HZMAdV