2733
2734
واقعا ؟؟؟؟؟ولی من حالت تهوع ندارم اما بیحالم و اصلا انزژی ندارم.شما بعدش که ول کردی برنگشت؟؟؟؟؟

واسه بیحالیت حتما مکمل بخور که نیاز بدنت تامین بشه

توی سرم بازار مسگر هاست و توی دلم رخت میشورن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره میدونم باید مکمل بخورم ولی دقیقا نمیدونم چی بخورم چی بگیرم از داروخانه سرچ میکنم هرکی یه چیزی می ...

ویتامین ب کمپلکس بگیر از داروخونه 

قرص مولتی ویتامین مینرال هم حتما بخور

هر شب قرص کلسیم هم بخور

توی سرم بازار مسگر هاست و توی دلم رخت میشورن...
2731

من شنیدم یه سری آمپول هست که به ناحیه تجمع چربی تزریق میکنند البته اگه حجم چربی زیاد نباشه با رژیم و ورزش خیلی تاثیر خوبی میزاره من زنگ زدم یه جا مشاوره گرفتم ولی هنوز خودم نرفتم اسمه دکترش عسگری بود اینم شماره کلینیکشه 26601900

لطفااااا استفاده نکن.اینا فقط تنظیم انیولینو به هم میزنن تو بدن و تو اینده دچار مشکلات وحستناکی میشی.

حتما برو به این گروه

اتفاقا ظرفیتشون دوباره واسه ماه جدید باز شده.من خودم ۱۶ کیلو کم کردم باهاش🥰

گروه براتون آوردم درجه یک
برای راهنمایی بیشتر بری پیوی الهام جون در ایتا با این لینک👇❤️
https://eitaa.com/Eli_manager
یا به این ایدی پیوی بدید👇
@Eli_manager

این‌گروه‌ لاغری حرفه ای با سابقه ۸ سال کارکرد قوی برای رسیدن شما به ارزوهاتون در حال تلاش هست🥰.