2733
2734
عنوان

مامانایی که سزارین شدیدبیایین سوال دارم راجع ب دردش

| مشاهده متن کامل بحث + 1971 بازدید | 204 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم همه چیز بر میگرده به خود فرد به وضعیت جسمانی فرد.....تحمل فرد.... من خودم بسیار نازک نارنجی بودم حتی میخواستم برم تست بدم خانومه که آمپول میزد به همسرم میگفتم برام فوت کن میسوزه سر بچه اولم که سقط داشتم وقتی به هوش اومدم کلی الکی داد ئ بیداد کردم که درد دارم..خخخخ ولی اصلا درد نداشتم..میترسیدم مسکن تموم شه و دردم شروع شه..ولی اثلا درد نداشتم سر زایمان هم با همین تز رفتم جلو..و با خودم تصور یه درد شدیدی داشتم..ولی خدا شاهده دردم درد نبود..یعنی اینقدر خفیف بود که نمیشد بهش گفت درد در حد یه پرید عادی حالا بعضی ها میگن به عمل دکتر مربوط میشه ولی من و دختر دایی ام دکترمون یکی بود اون از درد شیون میزد و من اثلا درد خاصی نداشتم پس کسی رو با کس دیگه نمیشه مقایسه کرد انشاالله مثل من باشی و دردی احساس نکنی
خنده بزرگ ترین اسلحه در جنگ زندگیست...امیدوارم همیشه مسلح باشید..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2740
من بعد از زایمانم اصصصلا چنین سوالی رو جواب نداده بودم. اما چون اینجا خیلی از دوستان گفتند درد نداشتند جواب من نمیتونه بهتون استرس بده. بنابراین بگم که: من با وجود پمپ درد و کلی شیاف خیلیییییی درد داشتم. دکترم هم دکتر ماموریان توی بهمن بود که هر کی باهاش سزارین شده بود خیلی خوب بود. ولی من مردم و زنده شدم. هنوز هم بعد دو و نیم ماه درد دارم :( اما هر کی رو دیدم دردش کم بوده.