2752
2734
عنوان

همه چیز در مورد لیزر

| مشاهده متن کامل بحث + 15976 بازدید | 100 پست
soha جان سلام
منظورتون تزریق ژله؟
بستگیدر عمیق باشه اگه خیلی عمیق نیست بهتره که به جای تزریق از روش دیگه ای استفاده کنین اما اگه عمیقه خوب چرا که نه. اما خوب باید ژلی رو انتخاب کنین که مناسب باشه
چند سالتونه؟
روش دیگه بغیر از ژل برای خط خنده چی پیشنهاد میدید؟
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام... دوستانی که بیکینی لیزر کردن میشه بگید چه پماد بی حسی استفاده کردید؟

من پاهام رو سه جلسه رفتم ، جلسه اول و دوم دردی نداشتم اما این جلسه سوم پشت ران و سر زانو خیلی سوختم... برای ژنیتال شنیدم که دردش خیلی زیاده و من واقعا طاقت ندارم!

می شه لطف کنید و بگید چه پماد بی حسی زدید و چقدر اثر داشت؟ چند دقیقه قبل زدید ؟
من برای جای زخم صورت 6 بار لیزر افیرم در کلینیک مهرگان توسط دکتر بلیغی انجام دادم.اما از نتیجه کار اصلا راضی نیستم.
به وضوح می تونم بگم که هیچ تغییری نکرده...هیچی...حتی اطرافیانم هم به من متذکر شدند ایم مطلب رو
هر چیزی که مرا نکشد قطعا مرا قوی تر خواهد ساخت
در ضمن یه مطلبی که بعدا فهیدم متاسفانه در کلینیک هایی مثل همین مهرگان که دکترهای زیاد انجا کار می کنند.چون همهی بصورت شریکی سهام دار هستند.هم قیمتها دو برابر جاهای دیگه است هم مریض بیچاره رو الکی هر ماه می کشونن اونجا تا درآمد کل رو بالا نگه دارن.
خلاصه که حواستون به این مطلب باشه
هر چیزی که مرا نکشد قطعا مرا قوی تر خواهد ساخت