2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعاکن برام خدا بمنم یه نظری بکنه توروخدا ،چند هفته بودی شما؟؟

من هشت هفته افتادم خونریزی شدید و دفع لخته😭😭

ان شا الله قدم این بچه برات پربرکت بشه و از نامداران روزگار باشن

مواظبشون باش عاقبت به خیر و صالح باشن 🤲🏻دنیا ارزش نداره 

من هشت هفته افتادم خونریزی شدید و دفع لخته😭😭 ان شا الله قدم این بچه برات پربرکت بشه و از نامداران ...

انشاالله به زودی دوباره با اومدن نی نی دلت شاد میشه عزیزم ناراحت نشو من هفته ۲۹ ام کاش منم الان ۸ هفته بودم تا .....

2731
انشاالله به زودی دوباره با اومدن نی نی دلت شاد میشه عزیزم ناراحت نشو من هفته ۲۹ ام کاش منم الان ۸ هف ...

عزیزم. من خواهش میکنم انرژی مثبت بدین به فرشته ایی که تو راه هست. همه حرف های شما رو متوجه میشه و تو رفتارش در آینده اثرگذار هست. زیارت عاشورا همراه دعای بعدش علقمه رو حتما بخونید خیلی تاثیر داره رو اخلاق بچه. ان شا الله از نامداران باشه

شما مادر یا خواهر ندارید تو این شرایط کنارتون باشه. 

انشاالله به زودی دوباره با اومدن نی نی دلت شاد میشه عزیزم ناراحت نشو من هفته ۲۹ ام کاش منم الان ۸ هف ...

منظورم اینه الان شما احتیاج داری کسی کنارت باشه بهت انرژی خوب بده تا زایمان راحتی داشته باش. خانوادت کنارت نیستن؟ 

منظورم اینه الان شما احتیاج داری کسی کنارت باشه بهت انرژی خوب بده تا زایمان راحتی داشته باش. خانوادت ...

چرا اتفاقا هم مادرم هم خواهرم پیشم هستن ولی وقتی خودم نخوام کسی کاری نمیتونه بکنه پیش اونا چیزی بروز نمیدم ولی مادرم باعث شد تا سقط نکنم و بمونه ولی کاش نمیشد 

چرا اتفاقا هم مادرم هم خواهرم پیشم هستن ولی وقتی خودم نخوام کسی کاری نمیتونه بکنه پیش اونا چیزی بروز ...

چه مامان خوبی داری. خدا برات حفظش کنه. همین خواهر و مادر بهترین اتفاقای زندگیت هستن. باهاشون در و دل کن بذار خالی بشی قدر مادرت بدون

مادر من اینقدر منو اذیت کرد و تیکه و متلک انداخت بهم تو بارداریم الان یادم میاد گریم میگیره. 

سقط بچه مثل قتله دیگه. مامان شما مانع قتل شدن

2740
چرا اتفاقا هم مادرم هم خواهرم پیشم هستن ولی وقتی خودم نخوام کسی کاری نمیتونه بکنه پیش اونا چیزی بروز ...

خوش به حالت ماشا الله خواهر داری. با خواهر درد و دل خیلی کیف داره. من خیلی تنهام 

ان شا الله راحت زایمان کنی و از بزرگان روزگار باشه 

لاحول و لا قوه الا باالله ماشا الله