2733
2739
عنوان

بهترین تجربه های اصفهانی تون رو بنویسید3

| مشاهده متن کامل بحث + 194092 بازدید | 6131 پست
سلام عزیزم.نوبت دهیشون حضوریه

چ روزایی هستن؟؟

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم.نوبت دهیشون حضوریه

اول وقتشو‌میدونید چ ساعتیه ک بیایم؟؟

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️
اول وقتشو‌میدونید چ ساعتیه ک بیایم؟؟

من خیلی سال پیش رفتم یادم نیست.اما خیلی شلوغه .برای همون روز اصلا نوبت نمی ده.مگه اینکه آخر وقت برین شاید نوبت بده.مثلا ۹ به بعد.تا ۱۰-۱۱ مریض ویزیت می کنه

"اللهم صل علی محمد و آل محمد"
2728
من خیلی سال پیش رفتم یادم نیست.اما خیلی شلوغه .برای همون روز اصلا نوبت نمی ده.مگه اینکه آخر وقت برین ...

تو نت هرچی میزنم پیدا نمیکنم چ روزایی هستش 

ممنون بازم

تو نت هرچی میزنم پیدا نمیکنم چ روزایی هستش  ممنون بازم

منم گشتم چیزی پیدا نکردم.

تنها چیزی که به ذهنم می رسه زنگ بزنید مطب پسرشون حنیف اخوت سوال کنید شاید جواب دادن

"اللهم صل علی محمد و آل محمد"
منم گشتم چیزی پیدا نکردم. تنها چیزی که به ذهنم می رسه زنگ بزنید مطب پسرشون حنیف اخوت سوال کنید شاید ...

ممنونم عزیزم

سلام بچه ها

ارایشگاه خوب واسه اموزش لاین رنگ مو سراغ دارین که کارش عالی باشه؟میخوام برم دوره ی رنگ مو ولی نمیدونم کجا برم که اموزش و کارش خوب باشه ممنون اگه اموزسگاهی رو میشناسین بهم پیشنهاد بدین

2740