2752
2734
عنوان

چیکار کنیم به جای شیر چی بدیم به بچمون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 74 پست
ممنونم ، پس چرا پشت برگه سلامت شون نوشته ماه هفتم شیر دارند 

آره ولی میگن شیر گاو بهتره بعد یک سال داده بشه حالا از دکترش بپرس ببین چی میگه دکتر هر دو پسر من میگفت با شیر خودت یا شیرخشک آماده کن

آره ولی میگن شیر گاو بهتره بعد یک سال داده بشه حالا از دکترش بپرس ببین چی میگه دکتر هر دو پسر من میگ ...

ببخشید سوالم زیاد شد

چطوری باشیر خودتون فرنی درست میکنید ممنون میشم بهم بگید

اخه شیر مادر نباید بجوشه

بازم ممنونم از راهنمایی تون

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شیر پاستوریزه نده.از لبنیاتی ها شیر بگیر بجوشون بهش بده.من هیچ موقع شیر پاستوریزه نمیدم معلوم نیست چ ...

به پاستوریزه اعتمادی نیست 

چطوری به شیری که نمیدونید از کجا اومده و توش چی هست استفاده میکنید 

یکی از آشناهای ما مریضی گرفته بود که هر دکتری میرفت تشخیص نمیدادن دیگه نمی تونست کمر راست کنه و خیلی درد داشت آخر بعد کلی اینور و انور مشخص شد از شیر محلی تب مالت گرفته و متاسفانه خیلی اذیت شد تا تونستن درمان کنن 

ببخشید سوالم زیاد شد چطوری باشیر خودتون فرنی درست میکنید ممنون میشم بهم بگید اخه شیر مادر نباید بج ...

خواهش میکنم عزیزم من اول مثل حریره بادوم که شیر نداره با آب درستش میکردم از روگاز که برمی داشتم یکم از حرارت می افتاد شیر خشک یا شیر خودمو قاطیش میکردم

میگن اون ذرت سمی ها رو دادن به دام خوردن حالا تازه اعلام کردن که اون سمه مستقیم میره تو شیرشون

پس گوشت هم دیگه نمیشه خورد 

دیگه بهتر چیزی نخوریم 

پنیر و کشک و ..... و

اگه اینطور باشه کلا لبنیات و پروتئین نخوریم دیگه 

پسر منم عادت داره هر روز یک لیوان شیر میخوره منم کلی شیر پاکتی خریدم 😖

2740
چیز دیگه تو شیشه اش نمیخوره کلا اهل هیچی نیست که بگم دوست داره بدم بخوره  فقط تازگیا داشتم عاد ...

بچه ها همه همینطورین طول میکشه تا یاد بگیرن انقدر بگو تا قبول کنه راهش همینه ولی فقط بگو انتظار پذیرفتن نداشته باش چون استرس مادر رو خوب متوجه میشن

اگه ابمیوه نمیخوره طبیعی منظورمه ک خاصیت داره یه کم اب قاطیش کن بعضی بچه ها ابمیوه رو چون غلیظه عطرو طعمش زیاده دوست ندارن!!!

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
اونم میگن مشکل داره معلوم نیست که تغذیه دامشون سالم بوده یا نه

ن بابا من الان دو ساله دارم ب پسرم میدم وقتی خوب بجوشونیش هیچ مشکلی پیش نمیاد بهتر ازین شیراست ک معلوم نیست چین مواد نگه دارنده و آب و ۰۰۰معلوم نیست اونا حداقل طبیعیه