2733
2739
دیشب نه پریشب داشتم با انگشت بهش ماست میدادم یه دفعه حس کردم لثه اش یه کم برجسته است ... با لیوان به لثه اش ضربه زدیم صدای تق تق داد ..کل خونه مامانم اینا منفجر شد نصفه شبی ... نوک دندونش زده بیرون ولی هنوز خوب معلوم نیست ... راستی رادوین خوب غذا میخوره ؟... آرسین عاشق سوپ و آب سیبه ... ولی فرینی و زرده تخم مرغ دوست نداره ...شمال یه کم بهش موز دادم آبروم رو برد پیش همه ... یه حمله ای میکرد به موز که خدا میدونه ... حالا صبر کردم برم پیش دکترش ببینم میزاره موز بدم یا نه ... امروز برده بودم قد و وزن 7 ماهگی خانومه میگفت بزار کم کم بشینه ... گفتم خدا پدرتو بیامرزه چهاردست و پا میره تازه میگی بشینه ؟.... چند بار از باباش و لبه مبل گرفته و وایساده ... یه لحظه آروم و قرار نداره که ... عاشق لب تاپو موبایل و صد البته کنترل تی وی و ماهواره است ... همش باید چشم بهش باشه ولی خیلی بامزه ان تو این سن ..نه ؟
صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 
رادوین سوپ،پوره سیب زمینی،سیب،موز،خیار و همین طور پوره هویج و سیب رو خیلییییییییییی دوست داره و خدارو شکر چند روزه غذا خودنش خیلی خوب شده.
ولی فرنی اصلا دوست نداره و من وقتی دیدم اینجوریه دیگه براش درست نکردم.
سرلاک هم بهش نمیدم.
منم امروز وقت دکتر دارم و باید برای چکاپ پایان 8 ماهگی ببرمش.خدا کنه وزن گرفته باشه.خیلی نگرانم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سلام چطوریددددد
خیلی خوشحالم اومدیددددددد
هوراااااا
قربون پسرای شیطونتونووووو
الان ارسن و رادوین چند ماهه هستن عایا
امیر علی هم حسابی شیطونه
پسر من 6ماهو نیمشه
میشینه دس دسی و سر سری میکنه
د د میگه
یه کم سینه خیز میره
نه نه میگه
چرت و پرت هم میگه خخخخخ
دیگه یکم نانای میکنه
امیر علی خیلی به من وابسته است
بغل کسی نمیره
مگه اشناها عمه هاش و خانواده خودم
کیایه دیگه بغلش کنن خیلی جیغ میزنه
اصلا بغل غریبه ها نمیره
خدایا شکرت
2728
سلام من 2هفته دیگه زایمان میکنم...الان 2روزه نوک سینه هام و قسمت قهوه ای دورش به شدت میخاره و میسوزه و اون قسمت قهوه ای به شدت خشک شده و من حتی نمیتونم دست بزنم بهش و لباس بپوشم...بعضی قسمت های سینه ام جوش های ریز و قرمز زده....کسی همچین تجربه ای داشته؟؟؟؟
2740
سلام بچه ها خوبین ؟؟؟؟ کوچولو ها در چه حالن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امروز خیلی دلم هوای اینجا رو کرد خیلی دلم واسه همتون تنگ شده..... یاد اون روز هایی که میومدیم اینجا.... یه چند صفحه ای از اون اولا خوندم کجایییییییین ؟