2737
2734
عنوان

یعنی من میتونم فقط با یه سینه به دخترم شیر بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 21 پست
عزیزم برو زیر دوش سینه تو ماساژ بده نزار شیرش خشک بشه اینجوری ممکنه اندازه سینه هات باهم متفاوت بشه
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
اره خانومی تلاش کن اون یکی رو هم بگیره یا بدوشش چون من شنیدم فقط از یه سینه دادن سایز سینه ها رو متفاوت میکنه
خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگین جان دوستان درست میگن سینه ایی که بیشتر شیر بخوره دخترت بزرگتر میشه و اون یکی کوچکتر میمونه
اگه بچه ات هم سینه نگرفت خودت بدوشش تا خشک نشه
ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم
2728