2733
2739
عنوان

آرامشــــــــــــی از جنس حرفـــــــــای ســوگــل ســاداتــــــ

| مشاهده متن کامل بحث + 88287 بازدید | 2232 پست
سلام مهربونم ،،،ما با سوگل سادات خانم داخل واتساپ گروه داریم 

سلام خواهش میکنم درخواستمو قبول کنید،یه سوال دارم از سوگل سادات،یه مسئله دنبال معجزه م،یا شخصیتون میگم برام بپرسید یا ایدی وات سوگل جون رو بدید واقعا ممنون میشم،اجرتون باامام زمان الهی

سلام خواهش میکنم درخواستمو قبول کنید،یه سوال دارم از سوگل سادات،یه مسئله دنبال معجزه م،یا شخصیتون می ...

سلام عزیزم خوب هستین؟؟ سلامتین؟؟

در خدمتم خوب آیدیش که تو امضاش هست

باز پیدا نکردی اینه   تلگرام nre118

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خواهش میکنم درخواستمو قبول کنید،یه سوال دارم از سوگل سادات،یه مسئله دنبال معجزه م،یا شخصیتون می ...

عزیزم درخواست دوستیت قبول کردم ،،،داخل  خصوصی برا من یه پست بزار تا شماره شون برات ارسال کنم 

2728
عزیزم درخواست دوستیت قبول کردم ،،،داخل  خصوصی برا من یه پست بزار تا شماره شون برات ارسال ک ...

سلام عزیزم گروه واتساپ با سوگل جون رو دارید شما؟

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩

سلام عزیزم منم می‌خوام بیام تو گروه واتساپ

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
2738
عزیزم درخواست دوستیت قبول کردم ،،،داخل  خصوصی برا من یه پست بزار تا شماره شون برات ارسال ک ...

سلام میشه شماره سوگل سادات به من بدید یا منم عضو گروه واتس اپ ایشون کنید؟؟؟🙏🙏🙏🙏🙏

اللهم صل علی محمد و ال محمد.