2737
2739
عنوان

آزمایش آمنیوسنتز

| مشاهده متن کامل بحث + 175338 بازدید | 175 پست
سلام دوستان من به تازگی عضو نی نی سایت شدم یه پسر 3 ساله دارم و باردارم آزمایش ان تیم مشکل داشت و تو ...

عزیزم نی نیت سالم بود؟کواد مارکر تاچندهفتگی انجام میشه هزینه اش چقدره؟ ریسک انتی چقدربود؟

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نی نیت سالم بود؟کواد مارکر تاچندهفتگی انجام میشه هزینه اش چقدره؟ ریسک انتی چقدربود؟

شما بچه اتون مشکل نداشته من منتظر جوابم که بیاد از من هزینه اش امینو سنتز 700 دکتر گرفت 5میلیون650 تومن آزمایشگاه 

شما بچه اتون مشکل نداشته من منتظر جوابم که بیاد از من هزینه اش امینو سنتز 700 دکتر گرفت 5میلیون650 ت ...

نه عزیزم خداروشکر بچم سالمه من غربالگری دومم نرفتم بااینکه ازمایش ان تی یه کم ریسک داشت چون میدونستم ازمایشا الکیه اکثرا

2728
نه عزیزم خداروشکر بچم سالمه من غربالگری دومم نرفتم بااینکه ازمایش ان تی یه کم ریسک داشت چون میدونستم ...

یه سوال داشتم من یکماه باید منتظر جواب باشم. و سنو انومالی هم الان وقتشه انجام بدم حالانمیدونم چه کنم برم سنو یا وایسم جواب بیاد

یه سوال داشتم من یکماه باید منتظر جواب باشم. و سنو انومالی هم الان وقتشه انجام بدم حالانمیدونم چه کن ...

دکتر دوستم بهش گفت توی ازمایش امینو سنتز وسلفری چندتا از فاکتورای انومالی نیست باید دکتراون فاکتورا رو بنویسه انجام بدین بازم از دکترتون بپرسین

دکتر دوستم بهش گفت توی ازمایش امینو سنتز وسلفری چندتا از فاکتورای انومالی نیست باید دکتراون فاکتورا ...

آره رفتم انجام دادم جواب آمنیوسنتز هم آمد مشکلی نداشته فقط کلی پول دادم انومالی هم گفت بچه ام دختره

سلام دوستان بالاخره به تماس ج دادن گفتن همین الان آمده جوابش!!!!!! احتمالا برا تعطیلی 4 شنبه تا الان ...

سلام خانم میدونم زمان زیادی از تاپیک شما گذشته منم دقیقا مشکل شما رو دارم 

بچه تون خداروشکر سالمه؟ 

لحظه لحظه هام با استرس میگذره

2740
آره رفتم انجام دادم جواب آمنیوسنتز هم آمد مشکلی نداشته فقط کلی پول دادم انومالی هم گفت بچه ام دختره

خداروشکر که بچه سالمه فدای سر نی نی 😍😍😍

معمولا اکثرا رومیفرستن

سلام دوستان من امروز امینو سنتز انجام دادم 

بچه دوم رو باردارم 

و خیلی نگرانم 

بعد مدت ها خدا دوباره بهم لطف کرد تونستم باردار بشم

الان خیلی دل درد و کمر درد دارم 

از طرفی نگرانم 

نمیدونم ریسکش چند ب چند بود این قدر واسترس داشتم 

راستی درد چندانی زمان انجام نداشت 

دکتر گفت ۳ روز استراحت مطلق 

و دو هفته استراحت نسبی

و مایعات زیاد بخورم روی پهلو راست یا چپ حتما بخوابم و طاق باز نباشم چون رحم انقباض پیدا میکنه و چون اوایل بارداری لکه بینی داشتم بهم گفتن شیاف استفاده کنم 

سونو مشکل نداشت فقط هرمون ها انگار مشکل داشت 

من ۳۸ سالمه 

یک سقط هم ۶ سال پیش داشتم 😔

لطفا بگین دل درد و کمر دردعادیه،،؟؟

عزیزم اگر خیلی حساس هستی برو پیش دکتر محبوبه غریب لکی 

واقعا پزشک خوبی هستن که بهت کمک میکنه حس بدی نداشته باشی

آزمایش سختی نیست آمنیوسنتز ولی باید دکتر خیلی ماهر باشه و احتیاط کنه