2737
2734
عنوان

از پوشک گرفتن دخترم... سوال دارم لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 21 پست
دکتر گفت علتش اینه که همش تحت نظره و همش قضاوتش میکنید همش دعواش میکنید همش بکن نکن!!! بچه پر از استرسه ....دکتر گفت ما خودمون تا شب تو خاک و خول کوچه ولو بودیم همه جور کثافت کاری می کردیم دکتر هم شدیم ! شما مادر پدرای امروزی بچه رو بیچاره می کنید... گفت بچه دو بار هم تو خونه پوپو کنه زمین به آسمون میاد؟؟میشورین آب میکشین اگه اینکارم کرد نباییییییییییییییییییید دعواش کنیم باید بفهمیمبچه است آدم بزرگ نیست .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه مامان رفته سر یخچال آبقوره آبلیمو سرکه و آب رو ریخته روی فرش آشپزخونه روشم حبوبات و نمک ادویه اومدم خونه مامانم دیدم فرش آشپزخونه پهنه وسط حیاط از در اومدم تو فهمیدم داستان فرشه چیه ...!!!هر سنی داستان خودشو داره بزرگ میشن اگه ما بزاریم و اینقدر استرس بهشون ندیم روزی 10 بار اگه بیشتر به بچتون گفتید بکن و نکن خودتونو تنبیه کنید ! یک تنبیه بزرگ مثلا برید همه آپارتمانتونو جارو کنید !!!!!فکر کنیدهمسایه ها میان رد میشت شما خیلی شیک داریدبا جدیت و اخم جارو میکنید و اگه تکرار کردید تی هم بکشید.
2728
موافقم... با اینکه فکر میکنیم خیلی به بچه ها خوش میگذره ولی بیچاره اند و از همه چی محرومند
دخترم عشقم، همه زندگی من، تنها آرزوی برآورده شده ی من از کودکی... دوستت دارم.. خدا نگهدارت باشه.
مرسی عزیزان از راهنماییهاتون.. دخترم بیدار شد باید برم.. دعا کنید لطفا برام خدا بچه هاتون براتون سالم و شاد نگه داره
دخترم عشقم، همه زندگی من، تنها آرزوی برآورده شده ی من از کودکی... دوستت دارم.. خدا نگهدارت باشه.