2733
2739
عنوان

لطفا کمکم کنین 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 52 پست

بببین عزیز پسر منم این طوری بود من وقتی پیش دبستان بود باهاش میرفتم مدرسه میرفت تو کلاس بهش میگفتم من تو حیاط منتظرت میمونم بعد از دوماه گفتم من تو دم در مدرسه منتظرت میمونم همین طور تا ۴ ماه گذشت بعد بهش میگفتم از مامانای دیگه زودتر میام دنبالت سرویس نگرفتم خودم بردم اوردم تا بهتر شد ،خودت ببر ش مدرسه بهش بگو زودتر میام دنبالت که بریم مغازه ی چیزی برات بخرم ،به حرفهای بعضی از رانشناسا که میگن بچه با سرویس بره خودت نزدیکش نشو بدتر میشه گوش نکن ،بچه بیشتر اذیت میشه اینطوری ،من که این روش رو بکار بردم الان کلاس دومه خدارو شکر خوبه 

خواهش میکنم اگه بلدین یادم بدین

دو تا عروسک بردار و باهاش بازی کن خودت و اون دو تا عروسک بشن شاگرد دخترت بشه معلم. بعد ببین دخترت چطور رفتار می کنه اگر دعوا کرد و داد و بیداد کرد سر عروسکا مطمئن میشی مشکل از اخلاق معلمه بعد باید کار اصلی رو شروع کنی

یعنی.. یکی از عروسکا از داد و بیداد معلم گریه کنه و ناراحت بشه و اون یکی بهتر درس بخونه و جواب سوالها رو بهتر بده

از اون طرف باید حتما و حتما به مدیر مدرسه بگی که معلم دخترت به بچه ات یه توجهی بکنه تا اثر دعواهاش از بین بره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو تا عروسک بردار و باهاش بازی کن خودت و اون دو تا عروسک بشن شاگرد دخترت بشه معلم. بعد ببین دخترت چط ...

اهان اینم یادم رفت بگم ... عروسک درسخون و قوی رو شب بده تو بغلش بخوابه بهش بگو چون قوی بوده اجازه داره پیش تو بخوابه یعنی اینکار معجزه می کنه ها

با معلمش هم صحبت کن هر دفعه ی چیزی مثلن پاکنی تراشی ی چیزای فانتزی بگیر بده به معلم که بهش بده بعد بگه این رو دادم چون امروز خیلی دختر خوبی بودی به معلمش بگو میز اول بنشونه هر دفعه ی دستی رو سرش بکشه توجه معلم بهش بیشتر بشه 

2731
اهان اینم یادم رفت بگم ... عروسک درسخون و قوی رو شب بده تو بغلش بخوابه بهش بگو چون قوی بوده اجازه دا ...

هرروز این بازی رو باهاش بکن. بعد کم کم عروسکی که گریه می کنه هم از اون یکی عروسک قوی یاد بگیره و با علاقه بره مدرسه تا دخترت بفهمه که می تونه تغییر کنه بعد هر دو عروسک رو کنارش بخوابون

اینطور نگام نکن یه بچه ایه.همین الان ک دخترم میرفت  مدرسه گفتم نترس مامان ازشون،من همیشه پشتت ...

اصطلاحش بامزه بود.🙂

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

سلام عزیزم خوبین؟ببخشین شما داخل یه تاپیک گفتین صورتتون کک و مک داشته الان دارن محو میشن،اونم با روغن بادام شیرین،میشع بگین چجوری استفاده کردین؟؟منم می‌خوام استفاده کنم صورتم کک و مک داره خیلی ناراحتم.دعات میکنم راهنماییم کن گلم

به سلامتی حکم که یاد داد،اگه تک باشی از شاه بالاتری..........
2740