2733
2739
من خواستم نظرمو هم بزارم پسر من سه ساله که ستارگان میره و الان پیش دبستانی هست. ستارگان سیستم خاصی داره که در صورت قبول والدین میتونه رضایت مند باشه. قوانین خاص خودش روداره و مستقیم روی آموزش زبان انگلیسی تمرکز داره یعنی مهدی نیست که شما چیز دیگه ای بدست بیارید یعنی باید هدفتون یادگیری زبان بصورت نیتیو و زبان مادری هست. و اینو زمانی که جلسه اول مادران هست عنوان میکنند قبلا از ثبت نام. اونجا موسیقی شعر نقاشی و همه چیز برپایه آموزش زبان هست نه هیچ جیز دیگه مثلا اگر نقاشی یاد میگرن هدفشون اینه که چها تار کلمه انگلیسی رو انجا تکرار کنند. اگر میخواهین برای یکسال بچه رو بزارین کاملا اشتباهست چون دوسال طول میکشه تا زبانشون راه میافته و این دوسال بسیار برای مادرها سخت هست ولی در کلاس پیش دبستانی کیفشو میبری. ولی تحمل این دوسال سخته مطمئنا...خود ستارگان هم میگه اگر میخواهین موزیسین یا نقاش ویا ورزشکار داشته باشین از کلاسهای بیرون استفاده کنین پسر من عاشق مهدشه و برای یکر وز نرفتن هم من هزار جور جواب باید بهش بدم.درسته که با استیکر و یا تایم اوت باهاشون تشویق و تنبیه دارن ولی به نظر من ضربه ای که یک اخم مربی میتونی تو روحیه بچه داشته باشه رو هیچ وقت نمیشه جبران کرد. من خودم یکی از نقاط مثبت مهد رو این میدونم مادرها رو سرکلاس راه نمیدن تا زمانی که منم بچه ام سرکلاسه وقتی مادر دیگه ای میره سر کلاس دلش برای من تنگ نشه. ما مادرها باید با شرایط زندگیمون و طرز فکرمون بهترین انتخابو داشته باشیم و بقیه اش رو بسپاریم به اون انتخابمون و نظارت کنیم به روند و حمایت کنیم تا بهترین نتیجه رو بگیریم . من واقعا از ستارگان ممنونم تو این سه سال بهترین لحظات شاد رو برای پسر من ساخت . در مورد ارتباط مادرها با هم اصلا مشکل ندارند . مادر ها با هم کاملا ارتباط دارند .من که با همکلاسیهای پسرم بصورت دوره های تولد و خانوادگی کاملا ارتباط نزدیک داریم و همیشه هم مهد این ارتباط ها رو حمایت میکنه.
برای زیر سه سال من بهت مهد چیستا تو زعفرانیه رو پیشنهاد میکنم.یه سر حتما بزن. مهدهای جردن پر از بچه های کارمندها هستند و بسیار شلوغه و همچینین مریض. من البته خودم کارمندم ولی تجربه ام میگه مهدی که کارمند توش داره مشکلات بیماری توش زیاده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از حسنهای ستارگان همینه 80 درصد مادرها خونه دار هستند و بچه مریض اصلا پیدا نمیکنی .مادرها در زمان مریضی بچه ها در خانه نگهداری میشوند.شهریه هم برای امسال 900 تومان ماهیانه هست.بدون صبحانه. فقط ناهار ولی برای کلاسها هیچ هزینه اضافه ای ندارند.
بابه یقین می توانم بگویم بهترین مهدکودک جردن هنوز هم مهد کودک راهیان رشد هستش با توجه به بازدیدی که جهت ثبت نام همراه یکی از دوستانم برای فرزندش به انجا مراجعه کردم خدا خیرشان بده هنوز تعدادی از مربیان همان کسانی بودند که زمان بجه های من بودنند ، مثل همیشه تمیز و منظم وشادباکیفیت اموزشی بالا،از مربی گرفته تا کادر مدیریت همه متخصص، مهربانی با کودکان شاخص اصلی این مهدکودک هستش، بجه های چقدر شاد و خوشحالند ، برخورد درست و محترمانه مدیریت با کودک وخانواده ، جذب عالی کودک توسط مربی ، این کودکی که برای ثبت نامش رفته بودیم شاید این پنجمین مهدی بود که مراجعه کرده بودیم که کودک حتی دست مادرش را رها نمی کرد چه برسد که بخواهد از مادر جدا شود ، واقعا دست مریزاد ، انچنان با کودک ارتباط گرفتند که بعد از یک ربع کودک بدون حضور مادر وارد کلاس شد وبه مدت طولانی بامربی و دیگر کودکان به بازی مشغول شد وفراموش کرد که مادرش در دفتر مهد حضور دارد، امروز کارگاه روانشناسی اصلاح تربیت کودک داشتند و به من و دوستم هم اجازه حضور در این کارگاه را دادنند عالی بود، چقدر کار زبانشان خو به ، بچه ها چه لهجه خوبی داشتند و عالی باهم انگلیسی صحبت میکردنند، خانواده ها چقدر راضی بودنند و کودکان چقدر شاد ، واقعا همه چی عالی بود مخصوصا برخورد و نحوه ارتباط گیرشان باخانواده و کودک ، وظیفه خودم دانستم که به مادران این مهد را معرفی کنم ، چون فقط از این طریق که ما ماد ران میتوانم به هم در پیدا کردن مکان های اموزشی عالی به هم کمک کنیم مادرانی که مهد کودک در حد عالی میخواهند حتما سری به مهد کودک راهیان رشد بزنند ما که ثبت نام کردیم ،خدا راشکر . ادرس جدید و شماره تلفن مهدکودک را براتون می نویسم خیا بان جردن ، خیابان گل گونه ( انتها) ، پلاک 33 _ 22034860 و 2203486
2731
سلام دوستان ، منم توی جردن دنباله یه مهد خوب هستم البته پسرم ٢٢ ماهه اشه و زیر دو ساله! همه کامنتها مربوط به چند سال گذشته هست ! آیا کسی جدیدا توی جردن تجربه مهد خوب داشته ؟ راهیان رشد؟ شاپرک؟ تابان ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید!
2738

مهدکودک خوب در جردن مهدکودک تابان هست. هم دسترسی عالی داره هم بچه ها با زبان انگلیسی کاملا اشنا میشن و همینطور برنامه غذایی و کیفیت غذاهاش عالیه. حتما یه سر برید و کیفیتش رو بررسی کنید

سلام دوستان فکر می کنم اینجا بتونین چند تا مهدکودک خوب پیدا کنین

برای پیدا کردن مهدکودک خوب به نظر من اول ببینید مهدکودک چه کاری می کنه

بعد ببینید کامنت های مادران درباره اون مهدکودک چی هست؟

خیلی مهمه تجربه مادران دیگه که از یه مهدکودک می گن

https://radiokodak.com/term/5622/بهترین-مهدکودک-در-جردن،-بلوار-آفریقا،-نلسون-ماندلا

https://golmahd.com/region/260-بهترین-مهدکودک-های-بلوار-آفریقا-نلسون-ماندلا-جردن