2733
2739
عنوان

شرمنده.1سوال روم به دیواری دارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2498 بازدید | 39 پست
من به شخصه حاضرم روزی10-20 تا قرص ویتامین و پروتئین بخورم اما اون کارارو........................
خدایا عاشقتم.خیییییلی دوستت دارم.نی نی دار شدن همیشه برای من یه رویا بود.ممنونم که تبدیل به واقعیتش کردی.
از نظر ریختن توی رحم آب منی که حاوی اسپرم هست در طول بارداری به هیچ عنوان وارد رحم نمیشه چون دهانه رحم بسته میشه کاملا" بعبارت عامیانه تر نه چیزی اجازه ورود داره و نه خروج ! تنها بخاطر یکسری تکان ها هست که میگن خطرناکه و احتمال پیچیدن بند ناف به دور گردن بچه و یا انقباضات رحمی بخاطر ارگاسم هست در ماههای آخر تا ماه چهارم اشکالی نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه خیلی سرد شدی عسل ای بابا
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
2742
من سرد بوووووووووودم عزیزم.موندم چطوری شد که باردار شدمآخه میگن ارضا شدن توی بارداری خیییلی تاثیر داره
خدایا عاشقتم.خیییییلی دوستت دارم.نی نی دار شدن همیشه برای من یه رویا بود.ممنونم که تبدیل به واقعیتش کردی.
آهااااااااااااااااااااان راستی1سوال دیگه............... شماهام وقتی باردار بودید نافتون زده بود بیرون؟؟؟؟؟؟؟من نافم زده بیرون مامانم خییییلی ترسیده... در طول بارداری اصلا نمازاتونو نشسته نخوندید؟؟؟؟؟
2740
آره عزیزم ناف منم زده بیرون،فکر کنم ماله همه میزنه بیرون.تاحالا هر خانم باردار دوروبرم دیدم نافش زده بیرون.به مامانت بگو نگران نباشه
خداجونم من منتظرم تا دوباره طعم مادرشدن رو بچشم کمکم کن...