2737
2739
عنوان

خانمهایی که نی نی باهوش و شیطون دارن جواب بدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4104 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمییرا وقتی دخترت بدنیا اومد مرتب ازش فیلم بگیر که لحظه های شیرینو شکار کنی یادگاری داشته باشی من حتی از اتاق عمل لحظه تولدش فیلم دارم فیلمشو می ذارم میره خودشو از روی تلویزیون بوس می کنه
مهدی جان و کیمیا جان به اندازه تمام دنیا دوستتون دارم
2728
خونه منم بازارشامه،ولی بهش یاد دادم که اسباب بازیاشو جمع میکنه می ریزه تو سبد،مثلا وقتی میخواد بخوابه یا داره مهمون میاد بهش میگم سریع همه رو مبریزه تو سبد ش.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
منم دخترم خیلی تکون میخورد،حتی به شوهرم شکمو نشون میدادم لمس میکرد که داره تکون میخوره یا با چشم میدید.الان دخترم 20 ماهشه ایشالا شیطون کنجکاو وپر انرژی و باهوشه
گفتم شبی به مهدی"عج" اذن. نگاه خواهم.گفتا من هم از تو ترک گناه خواهم.یا مهدی عج
دعا کنید مامانیا...دخترم شیطون و تپل مپلی باشه. چشششم اعظم جاان حتما توصیه هاتو عمل میکنم.کار من و شوهرم شده اینکه میشینیم لحظه ای رو که نی نی رو میدن بغلمون تصور میکنیم و ذوق میکنیم
2738
سمییرا انشاالله دخترت سالم و تپل و مپل به دنیا میاد اونوقت کلی ذوقشو می کنی دختر من از اولش ریزه بود 2کیلو 600گرم الانشم ریزه است برعکسش من
مهدی جان و کیمیا جان به اندازه تمام دنیا دوستتون دارم
من با فلور جون موافقم شیطونی بچه باید در حد نرمال باشه پسر من هر جا میرفتیم با دقت نگاه میکرد و گاهی اصلا حرف نمیزد اما همه چیزو با دقت نگاه میکرد تا یاد بگیره و خدا رو شکر هر کی هم میدید میگفت ماشاله پسرت باهوشه رنگها رو از 2 سالو 3 ماهگی کامل بلد بود اشکال هندسی رو بلد بود و از 1 تا 10 میشمرد حتی تو فامیل ازش تست میگرفتن در حالی که تو فامیل بچه های 1 سال بزرگتر از خودش که فوق العاده شیطون و پر حرف بودن اینها رو بلد نبودن و فقط جیغ میکشیدن
من با فلور جون موافقم شیطونی بچه باید در حد نرمال باشه پسر من هر جا میرفتیم با دقت نگاه میکرد و گاهی اصلا حرف نمیزد اما همه چیزو با دقت نگاه میکرد تا یاد بگیره و خدا رو شکر هر کی هم میدید میگفت ماشاله پسرت باهوشه رنگها رو از 2 سالو 3 ماهگی کامل بلد بود اشکال هندسی رو بلد بود و از 1 تا 10 میشمرد حتی تو فامیل ازش تست میگرفتن در حالی که تو فامیل بچه های 1 سال بزرگتر از خودش که فوق العاده شیطون و پر حرف بودن اینها رو بلد نبودن و فقط جیغ میکشیدن