2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام من پسرم مهد امید فردا میرفت به نظر من مهدکودکی افتضاح تر از این مهد در تهران که هیچ ، در ایران وجود نداره .من بخاطر این چند وقتی که پسرم رو این مهد فرستادم عذاب وجدان دارم . یک مدیر بی ادب و از خود راضی داره که هیچ وقت نمی تونی ببینیش هیچوقت وقت نداره یه خانمی بدتر از خودش به اسم رویا پایین می شینه که هم بد اخلاقه هم بی ادب و پر رو . همه بچه ها ازش میترسن. از لحاظ آموزشی که واقعا" بهترین روزهای یادگیری پسرم تباه شد از لحاظ غذا که بچه ها همه میگن غذامون گوشت نداره پلو و ماست و سوپ میده بعضی روزها خوراک لوبیا میده به بچه ها نون میده بزنن تو آبش بخورن بعضی روزا هم آش میده یا ساندویچ سوسیس به نظر شما بچه هایی که تو سن رشد هستن با خوراک لوبیا و آش سیر میشن یا سوسیس غذای خوبیه؟! تو هیچ ساعتی اجازه بازدید از کلاس یا مهد رو ندارید صبح جلوی در بچه رو تحویل میگیرن یعنی تو خیابون بعد از ظهر هم ساعت 3 به بعد تو همون خیابون تحویل میدن معلم هاشون هم خشن هستن دایما بچه ها تنبیه میشن حتی پسر من چند بار گفت تیچرم منو زده دردم اومده گریه کردم بهشون که گفتم گفتن بچه دروغ میگه امکان نداره، هر شکایتی که بکنی میگن بچه و مادر دروغ میگه یکی نیست بگه بچه های ما از صبح تا بعد از ظهر پیش شما هستن یعنی شما بچه دروغگو تربیت کردید؟! دوربین مدار بسته هم بهت اصلا نشون نمیدن بعضی وقت ها یه سی دی بهتون میدن که اصلا واقعی نیست مثلا سر کلاس 5 تا بچه هست دارن بازی میکنن که مثلا کلاس های ما خلوته و همه چی خوبه از لحاظ دستشویی که بچه ها میگن پی پی ممنوعه از ساعتی به بعدم که بچه ها میگن( دینا) جون( فکر کنم) دستشویی رو شسته گفته هیچ کس نباید بره چند بار پسر من با شورت کثیف اومده بهش میگم چرا میگه کسی نیومد منو بشوره چند بار میگفت جیشم داشت میریخت نمی تونستم دکمه شلوارمو باز کنم گریه کردم( دلم برای پسرم کباب شد) یا اینکه نظارتی برای دستشویی بچه ها وجود نداره ولی از حق نگذریم زری جون و عاطفه جون واقعا" عالی هستن پسر من اونا رو هنوز هم خیلی دوست داره تیچر های 2 تا 3 سال بودن واقعا" دلسوز و مهربون بودن من اینجا از اونها واقعا تشکر میکنم .
همه کودکان نابغه اند تخفیف ویژه ی زمستانه پذیرش کودکان به صورت تمام وقت فقط و فقط ماهی ۲۹۰ هزار تومان. آموزش در محیطی شاد و بازی محور حفظ و مفاهیم سوره های کوچک /آیات موضوعی با مفاهیم اخلاقی و کاربردی افزایش هوش و حافظه با تکیه بر بازیهای تقویت قوای نیمکره راست مغز ریاضی خلاق عضویت در آکادمی ریاضی آی متس(دلخواه) کارگاه های افزایش مهارتهای زندگی(مونته سوری) :نقاشی/کاردستی خلاق /بازی خیالی مهارتهای دست ورزی/افزایش مهارتهای اجتماعی از طریق مشارکت در برنامه های گروهی و دسته جمعی یک فرصت استثنایی برای فصل زمستان ایام خانه تکانی و خرید: پذیرایی از کودکان با مواد اولیه مرغوب(برنج ایرانی، سبزیجات تازه، غذاهای گوشتی فاقد سویا) :برای آشنایی با روشهای متنوع و مبتکرانه مهد و پیش دبستانی نورانه و عضویت در باشگاه نابغه های کوچک این فرصت استثنایی را از دست ندهید. : اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو ثبت نام شماره تماس : ۶۶۹۲۴۴۱۹ آدرس : خیابان آزادی،رودکی شمالی، خیابان نیایش شرقی ،شماره ۵۷ (فاصله از مترو ایستگاه توحید ۷ دقیقه، خ توحید، به سمت شمال،خ نیایش شرقی،شماره ۵۷) #مهد_و_پیش_دبستانی_نورانه
کودک عزیزم امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد