2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خاک بر سر تازه اومدم تو این خونه.شوهرم گفت قدیمیه ولش کن.گفتم نه میخوایم خونه بسازیم پولمون رو اسه اجاره خونه حدر ندیم.الانمن موندمو بدبختی.به سرم زده برم دنبال خونه بگردم از ابنجا پاشم.اما میترسم این خونه رو کسی نگیره.من مجبور بشم دوجا اجاره خونه بدم
گاه شادبودن میتواند کاری بس دشوار باشد . لازمه شاد زیستن جستجوی زیباییهاوخوبیهاست. یکی زیبایی منظره رامیبیند دیگری کثیفی پنجره را. این شماهستید که انتخاب می کنید چه چیزی را ببینید وبه چه چیزی بیندیشید کازانتزا کیس گفته است:« قلم ورنگ دراختیارشماست بهشت رانقاشی کنید وبعد٬وارد آن شوید».
2728
نه قلقى هنوز نه
When the door of happiness closes, another opens But often times we look so long at the Closed door that we don’t see the one which has been opened for us وقتی در شادی بسته می شود، در دیگری باز می شود ولی معمولاً آنقدر به در بسته شده خیره می مانیم که دری که برایمان باز شده را نمی بینیم
2738
وای ناسا چقدر حرفت بهم ارامش میده. شوهرمم همینارو بهم میگه اما ترس ناخوداگاه میاد دست خودم نیست. نخندین اما ایت الکرسی خوندم که موشه تا صبح دم به تله بده. گیلاس درگیر موش شدم نیومدم تو تاپیکت باهات بحرفم
گاه شادبودن میتواند کاری بس دشوار باشد . لازمه شاد زیستن جستجوی زیباییهاوخوبیهاست. یکی زیبایی منظره رامیبیند دیگری کثیفی پنجره را. این شماهستید که انتخاب می کنید چه چیزی را ببینید وبه چه چیزی بیندیشید کازانتزا کیس گفته است:« قلم ورنگ دراختیارشماست بهشت رانقاشی کنید وبعد٬وارد آن شوید».
وای من از به خاطر چندتا سوسک کلزندگیمو بهم ریختم وکلی خونه تکونی کردم چطوری میتونی حضور یه موش وتو خونت تحمل کنی ؟عزیزم دلم برات سوخت حتما یه راه چاره ای براش پیدا کن چندشت نمیشه