2737
2739
عنوان

خواهش می کنم راستشو بگید ماهی چه قدر خرج خورد و خوراکتون میشه.؟

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 130 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواب خاک برسری دیده تو تاپیک بچه ها زود بیاید
دلتنگمو با هیچ کسم میل سخن نیست کس در همه افاق به دل تنگی من نیست بسیار ستمکار و بسی عهد شکن هست اما به ستمکاری آن عهد شکن نیست
2728
پری جان بنظر من با این مقدار درامد همسرت باید یکم تعدیل کنی خرجت رو.میدونم بخاطر بچه هاس بیشترش ولی خوب بیشتر سعی کن چیزایی که مثلا تو هرم غذایی مهمتره برای رشد و بدن بخری وبهشون بدی. حقوق همسر منم مثل شماس با اینتفاوت که ماهی حدود 700 قسط داریم +شهریه دانشگاه و هزینه ماشین و.. ویه پسرکوچیک دارم و تمام دغدغه ام تغذیه اونه.بخاطر همین از هرچیزی ک فکر کنم براش مفیده میخرم ولی کم و خودمو همسرم یا نمیخوریم یاخیلی کم میخوریم.مثل مغزها. فکر نکنم بیشتر از 300 بشه خرج خوردوخوراکمون.
آنانکه منتظر زمان می نشینند آن را از دست می دهند..
ما چهار نفریم 500اجاره خونه 500خرج خونه البته لباس واینا فقط سالی یک بار میخریم خدارو شکر کم وکسر نداریم
아이다 بابا من یه پفک نمکی دیگه ام منم اسممو مثل اون گذاشتم الان نمیشه عوض کنم اون یکی مال مزمزه من مال لیناهستم
2740
من شوهرم ماهی یه تومن درآمد داره ماهی صد برای دکتر و دارو میره آخه من باردارم ماهی دویست اجاره و قبض ها بطور متوسط میمونه هفتصد تومن که دویست تومن هزینه ی پوشاک یا تعمیر وسایل خونه یا چیزهای غیر خوراکی مثلا لباس و این چیزاست.ماهی پونصد تومن هم فقط خورد و خوراک داریم دو هفته یه بار میریم فروشگاه هر بار صد و پنجاه خرج میکنیم دویست هم مرغ و برنج و روغن و...
من عاشق خانواده امم خدایا دوستت دارم
من از وقتی که به لاغری روی اوردم مامانمم با خودم همراه کردم قبلنا چقد پول کیک و تیتاپ و بیسکوبیت و چیبس و اینا میدادیم الان که برنج فقط هفته ای 2 بار - یه روغن مایع واسه یه ماه میره - هفته ای 2 بار دبه ماست میخریم و میوه هم خخخخخخخخخخیلی میخوریم - عمده خرجمون واسه میوه اس گوشت قرمز و ماهی که تقریبا صفره - مرغم که یکی بخریم واسه یه ماه میره
میشه برای شادی روح خواهرم یک صلوات بفرستید.
من اگه مهمون نداشته باشم ماهانه حدودا 750 هزینه خورد و خوراک و رفت و آمد و قبض ها میشه-بچه نداریم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است ، دشمنت نیست ! انسان دیگری است با دیدگاهى دیگر. فقط همین ...اگر فقط همین یک اصل را بپذیریم ، روابط مان بهتر خواهد شد و زندگى سرشار از آرامش ، توام با احترام و درک متقابل را تجربه خواهیم کرد .به همین سادگی . زندگى را زندگى کن ...