2737
2739
دارى اشتباه فکر میکنى عزیزم.ازدواج خوب و همسر خوب هیچ ربطى به متراژ خونه پدر عروس نداره!روى اعتماد به نفست کار کن. خیلیا بودن وصع خونه زندگى پدرشون اصلا جالب نبوده ولى همسر خوبى نصیبشون شده.برعکسش هم هست با خونه زندگى بزرگ و خوب پدرى الان تو یه خونه کوچیک مستاجرن.اصلا ربطى نداره.مرد باید خود دختر رو بخواد
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
خیلی خوبه عزیزم با شناختی که الان از مردم اکثریت دارم واقعا عقل خیلی ها به چشمشونه به خواهرت حتما بگو پیشنهاد خوبیه و اینکه میگی پدرشوهرش هم اونجا نیست احتمالش زیاده که قبول کنه چرا رئیس بانک و رد کردی دخترررررر ! دیگه به این چیزا فکر نکن اون پسر باید اینده تو رو بسازه با گذشته ات کاری نداره کع
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حق داری خونه و محل زندگی ربط مستقیم داره با خواستگارهایی که واست میاد!!!! البته این نظر منه و چیزی که به چشم دیدم!!! خیلی ها رو دیدم که رفتن یه منطقه خوب خونه اجاره کردن که بتونن واسه دحترشون خواستگار خوب بیاد!!!! موفق هم شدن!!!!!
گل لیلیوم عزیز این حرفایی که زدی واسه گذشته هست، الان مردم همه ظاهر بین شدن، کمتر کسی پیدا میشه متانت و خوبی دختز رو ببینه اول از همه مهمه کدوم متطقه زندگی میکنه!!! خونشون چند متریه!!!! و متاسفانه خانواده ها از دختر و پسری که میخوان ازدواج کنن سخت گبر تر شدن!!!!
2731
خب به نظر من همچین کسى به. درد زندگى نمیخوره!اگه خودمون با این افکار و چیزایى که مد شده مبارزه نکنیم کى بکنه؟ضمنا کسى که به خاطر خونه زندگى خانواده دختر بیاد جلو مطمین باشید بعد از ازدواج هم خیییلى توقعش از دختر و خانواده ش زیاده!مثلا جهیزیه سنگین میخوان.هروقت داماد به مشکل مالى یا کارى برخورد سریع از خانواده عروس توقع داره ساپورتش کنن و ...باید ببینی اونى که میره بالاشهر اجاره میکنه بعدها هم میتونه همیشه نقش بارى کنه و همش صورتش رو با سیلى سرخ نگهداره؟!
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"