2733
2734
عنوان

خانمایی که بخاطر کوتاهی سرویکس سرکلاژ کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 6090 بازدید | 20 پست
خانمها بعد از سرکلاژ باز توی سونوها طول سرویکستون رو دکتر اندازه میگرفت یا نه؟درضمن بعد از یک ماه که از عمل بگذره آدم میتونه راحت به همه کارهاش برسه؟یا اینکه باید تا آخر بارداری استراحت کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساراجون وهمه ی اینایی که سرکلاژکردین من سرکلاژشدم اما بدن هاباهم فرق میکنه یکی هست سرکلاژمیکنه به کاراشم میرسه هیچی نمیشه یکی هست سرکلاژمیکنه بایداستراحت کامل داشته باشه .احتیاط لازم اینه که استراحت کامل کنین چون بعضی هامخصوصااینایی که سرویکسشون کوتاهه رحمشون شله.من بعدازسرکلاژاستراحت داشتم همه چیزخوب بود از5ماه تا6ماه فقط ظرف شستموغذادرست کردم سرویکسم 17شدوباوجودسرکلاژدهانه ی رحمم دوسانت بازشد.ومجبورشدم دوباره تاآخربارداریم استراحت مطلق مطلق مطلق داشته باشم که رحمم بسته شدیه ماه بعدش.پس بهتره چون سرویکستون کوتاهه استراحت کنین که کوتاه ترنشه سرکلاژ فقط جلوی زایمان زودرسومیگیره اما اگه استراحت نداشته باشین حتی باوجودسرکلاژ ممکنه رحم بازبشه وسرویکس کوتاه تربشه چون هرچی بیشترفعالیت کنین بچه هی میادپایین تر.پس خیلی مواظب باشین حموم هفته ای یکبارفقط 5دقیقه .نشستن ازایستادن بدتره پس اگه کاری دارین فقط ایستاده اونم تو5دقیقه انجامش بدین اگردکتریاسونومیرین حتمابگین استراحت مطلقی هستم که زودکارتونو انجام بدن
یه پنج هزار تومنی گذاشتم زیر فرش که یادم بره بعده ها پیداش کنم خوشحال شم.اما الان 3 ماهه از فکرش بیرون نمیام چکارکنم😂😂😆😆😆😆
2728

سونوهیستروگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص
در کرج طالقانی ، میانجاده ،  فردیس و  تهران صادقیه .

سونوهیسترو گرافی   توسط متخصص خانم

اکوکاردیوگرافی قلب جنین توسط فوق تخصص قلب و متخصص رادیولوژی فارغ التحصیل امریکا .

آمنیوسنتز

غربالگری اول و دوم

انجام پاپ اسمیر همراه عکس رنگی رحم

09192955748

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی و انجام  هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com