2737
2734
عنوان

شیر دادن بعد از سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 56320 بازدید | 27 پست
منم بیهوشی کامل بودم اما تونستم شیر بدم . بالاخره یه نفر همراه داری که کمکت می کنه . تازه من دو تا نی نی داشتم. من همونجوری که دراز کشیده بودم مامانم بچه رو میاورد کنارم سینه ام رو میذاشتم دهنش

عزیزم، من یه چیز رو تو بارداری و زایمانم فهمیدم، و بهش ایمان دارم، اونم اینه که تجربه هر فرد تو این دوران منحصر بفرد هست و هیچ دو تا تجربه ای با هم قابل مقایسه نیست.
همه چیز و به خدا بسپار و ازش بخواه همه خیر رو برا تو و نی نی عزیزت فراهم کنه.
با این سوالها و پرسیدن از بقیه فقط خودت و سرگردون میکنی و بیخودی به خودت استرس میدی...
من الان دخترم ٢٠ روزشه. سزارین هم شدم. هم اسپاینال و هم جنرال( چون اتقدر استرسم بالا بود که فشار و ضربانم رفت بالا و نتونستن ریسک کنن و بیهوشم کردن) بعد تولد دخترم راحت شیرش دادم. اما خانمی که تخت بقل من بود که اون هم سزارین شده بود و اسپاینال و از صبح هم مثل من درد نکشیده بود، نتونست شیر بده... پس میبینی که برا هر کس یه طور پیش میاد...

فقط حتما حتما سینه هات و تا میتونی چرب نگه دار. این آغوز هم که الان میاد معنیش اینه که شیر داری.
اینم که میگن سینه ات و فشار نده، مال اینه که تحریک سینه باعث ترشح هورمون اکسی توسین میشه که این هورمون شروع کننده زایمان هست و تو سن حاملگی شما خوب نیست . اما تو هفته ٣٩ حتی توصیه هم میشه...
در ضمن شیر دادن ٥٠٪ به شمت بستگی داره و ٥٠٪ به نی نی که سینه رو بگیره و خوب مک بزنه. برا اینم تا میتونی تو زایمان عجله نکن. حتی ١ روز هم غنیمت بدون. من ٤٠ هفته و ٤ روز زایمان کردم و چون نی نی ام کاملا رسیده بود خیلیییی از مشکلاتم کمتر بود و دخترم از سن خودشم ٢ هفته جلوتر به نظر میرسه...

ایشالله که همه چیز به خوبی و عالیییییییی پیش بره :) :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم سئوالت کاملا بستگی به شخص داره مثل یکی که طبیعی مازیاد و یکی که سزارین میکنه و به بدن شخص مربوطه ناراحت نباش یک شیر دوش همرات باشه که اگه نتونستی شیرتو بدوش بهش بدی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
سلام
منم میخوام سزارین کنم .یعنی ممکنه شیرم نیاد.لطفا" راهنمایم کنید این شیرافزا چیه و از کجا میشه تهیه کرد. یه سوال دیکه هم دارم من نگرانم چون دوستام که هم ماهیم داره از سینه هاشون یه مایعی خارج میشه ولی من نه (الان تو هفته 37 هستم)مرسی اگر راهنماییم کنید
2731
من سه روزه ک سزارین شدم دخترم از اول خیلی خیلی خوب مک می زد ولی من حتی یک قطره شیر هم ندارم . حالا شیر خشک می خوره دارم از نگرانی می میرم یعنی شیر تو سینه هام میاد؟ کی این تجربه رو داره کمکم کنید
من سه روزه ک سزارین شدم دخترم از اول خیلی خیلی خوب مک می زد ولی من حتی یک قطره شیر هم ندارم . حالا شیر خشک می خوره دارم از نگرانی می میرم یعنی شیر تو سینه هام میاد؟ کی این تجربه رو داره کمکم کنید
2738
من اسپاینال بودم. مسلما شیر دادن در حالت دراز کش چندان جالب نیست. ولی بد هم نبود. درد نداشتم چندان. شاید چون پمپ مورفین داشتم. البته اولین شیرو وقتی هنوز بیحس بودم دادم. تجربه شیردهی دومم بود و چون اولش برای زایمان طبیعی رفته بودم و درد طبیعی کشیده بودم شیرم واقعا خوب بود از همون اول.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
اوه چه تاپیک قدیمی ایه....مامان کسری قطره شیرافزا بخور
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
معمولا دیگه از روز سوم شیر باید خوب شه
من سه روزه ک سزارین شدم دخترم از اول خیلی خیلی خوب مک می زد ولی من حتی یک قطره شیر هم ندارم . حالا ش ...

سلام منم الان مثل شمام.شیرتون اومد؟!چیکار کردین!!؟

من مایعات فراوون و قطره شیر افزا می‌خورم و ماساژ میدم تو حموم و بیرون اما نیومده.بچه هم الان دیگه اصلا نمی گیره سینه رو .خیلی مستاصلم.درد دارم تو سینه هام و احساس پری اما نمیاد بیرون

ای کاش نریزد به هم آرامش روحت/من بند دلم بر رگ اعصاب تو بند است