2752
2734
عنوان

یه سوالی ذهن منو مشغول کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 58 پست
ولی اینقدر که زنا خصمانه به هر موجود ماده ای که دور شوهرشون باشه نگاه میکنن نتیجش به ضرر خودشونه فقط چون زنای دیگه هم به خودشون اینجوری نگاه میکنن و با این رفتار جامعه رو سوق میدن به این سمت که آره مردا که ذاتشونهههه زنان که باید مواظب باشن زنای دیگه نپرن رو مرداشون. این برای خودمون بده برای دخترامون بده
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
تو همین سایتم زیاد میبینم فروغ. مثلا تاپیک همین گلی 83 و هزاران تاپیک مشابه
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
2731
من از دست اون زنه ناراحت شدم صد در صد البته طرفش من نیودم خداروشکر وگرنه حالشو جا میاوردم ولی به نظرم این رفتارش توهین به زن ه نه فقط به شخص من یا اونیکی خانوم همکار یا خانوم رهگذر خیابون
بنظر من اینکار خیلی اشتباهه و فقط کرامت خود ما زنا رو زیر سوال میبره
واقعا متاسفم واسه همجنسام به کجا داریم میریم واقعا :(
چرا مردا این حساسیت رو رو زناشون ندارن !!!!!! میدونین چرا از بس ما زنا بهشون روووووووو میدیم فکر میکنن خبریه حتما چیز خاصی هستن دیگه همه دنبالشونن فروغ السلطنه و مونی کاملا باهاتون موافقم
خوشحالو شادو خندانم قدر دنیارو میدانم ....[smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
آخیششش خدارو شکر یکی پیدا شد حرف منو بفهمه دیگه داشتم نا امید میشدم. مرسی گارفیلد و مونی و فریما
منم با شما موافقم فروغ جان، از اول بحث صحبت دوستان رو خوندم. به نظر تو محیط کار یا هر جای دیگه باید دیدگاهموم نسبت به همدیگه مخصوصا آقایون انسانی باشه نه جنسیتی. به نظرم این درست نیست که بگیم تو محیط کار از همکارای مرد متنفریم. اخه چرا باید نفرت داشته باشیم از انسانها؟ من تو محیط کار خودم همیشه جوری رفتار کردم با خانوم و آقا مشابه هم. جنسیت رو ندیدم. فکر میکنم این حس به آقایون هم منتقل می شه.
من فکر می کنم یه رفتاری بین ما خانوم ها به اشتباه جا افتاده. بین بعضی از همکارای خانوم دیدم. با آقایون بد برخورد می کنن، شاید یکم با بداخلاقی یا با یک حالت بد و طلبکارانه با همکارای مرد برخورد می کنن و شاید این رو دلیل حجب و حیا یا نشانه این می دونن که این رفتار برای خانوم پسندیده است تا آقایون فکر بدی نکنن. یا شاید تجربه بدی داشتن به همه آقایون تعمیم میدن. از نظر من اصلا این جور رفتار مناسب شخصیت یک خانوم نیست. و کسانی که نگاه جنسیتی دادن اینجوری برخورد می کنن. نمی دونم شما این مدل رفتار رو از خانوما دیدین در محیط کار؟