2733
2739
ما هم یه تولد کوچولو در روز 18 بهمن در جمع قوم الظالمین برگزار کردیم که ایییییییییییی بدک نبود

ولی چون نیروی کمکی نداشتم و خودم یه تنه همه کارا رو انجام می دادم و دوربین رو به بعضیا سپردم به همین دلیل عکسای خوبی نداریم

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

و از اونجایی که من خودم تو آشپزخونه بودم وقتی رسیدم که همه در حال غذا خوردن بودن اصلا عکس خوبی از غذا ندارم البته غذا فقط زرشک پلو با مرغ بود و لازانیا. ژله هم در حال خورده شدن بود که سریع ازشون عکس گرفتم ها ها ها ها

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

و ارمیا هم که اونشب ما رو شرمنده خودش کرد و با اینهمه خستگی که داشتم اصلا همکاری نکرد و حسابی بداخلاق شده بود و محض رضای خدا یه دونه عکس درست درمون ازش ندارم
این عکس رو هم فردای تولد ازش گرفتم
آپلود عکس

همین ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوستان
من از حوری جان یه سوال داشتم البته براشون میل هم دادم
منم چون امسال برای تولد دو سالگی پسرم تم رنگین کمان رو دارم به دنبال یه لباس هستم
بلوز پسر حوری جان توجهم رو جلب کرد
اگر به تاپیک سر زدین ممنون میشم که به من بگین بلوزش رو از کجا تهیه کردین
همسرم بهترینم دوستت دارم
حوری تو واتس اپ هم نیستی که!.. تولد گل پسرت مبارک.. ارمیا ماشالا خیلی تغییر کرده بزرگ شده.. از بس نیستی عکس بچه رو هم ندیده بودیم.. مبارکش باشه ایشالا دومادیش عکسای بیشتری میگیره

زهرا من عاشق این عکسای ذوق زدگی علیم.. خیلی خوبه انقد خوش حال باشه بچه
2738
سلام دوستان

سایت فیروز بسته هدیه ارسال رایگان می فرسته به این لینک برید و ادرس بدین بسته بیاد در خونتون

http://www.firooz.com/%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86/

راحت و اسوده
آپلود دائمی هر گونه فایل در http://up.sabzdownload.com/
سلام دوست جونیا تولد بچه هاى گلتون مبارک دست همتون درد نکنههمه چیز واقعاً عالى بود بچه ها ظروف تم دار از کجا میتونم تهیه کنم؟ میخوام تولد کفشدوزکى بگیرم. چند وقته دارم کلى تاپیک میزنم ولى هیشکى جواب نداده
خدایا دوستت دارم